• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaplan Oto Yıkama & Kuaför

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdinç Kaplan

Oto yıkama-kuaför olarak araç temizliğinden daha fazlasıyız. Araç bakım ve temizliğinde lider kurum ve kuruluşların ürünlerini temin edip size sunarak biz de kendi öncülüğümüzü kaliteli hizmet, özenli temizlik, güvenilir bakım ile yolculuğumuzu başlattık. Siz değerli misafirlerimiz için dilerseniz araçlarınıza seramik kaplama, cila uygulama, pasta cila imkanı, far temizliği, kireç temizliği gibi detaylı temizlik sunmaktayız. Ayrıca aracınızın kalbi olan motorun korunması ve yıkanması da bizim hizmetlerimiz arasındadır. Profesyonel ekibimizle aracınızı koruma, temizleme ve araç bakımını en güvenilir markaların ürünleri ile gerçekleştirmekteyiz.

Aracınızı en güvenilir şekilde sizden teslim alırız. Söz verdiğimiz saatte teslim ederiz. Araçların iç, dış yıkamasını titizlikle gerçekleştiririz. Aracınız yıkanırken değerli araç sahipleri dilerseniz aracınızı bekleme alanında ikramlarımızı tadarak ya da yakın bölgedeki işlerinizi yaparak değerlendirebilirsiniz. Bize yakın bölgelerdeki siz değerli araç sahiplerinin iş yoğunluğunda araç yıkamada vakit kaybetmemeleri adına iş yerinizden aracınızı alıp yıkayıp geri teslim etmekteyiz. İstanbul otomotiv olarak aracınızın ihtiyacı olan, boyasının zarar görmeyeceği yıkama şeklini, köpüklü-köpüksüz olarak gerçekleştiriyoruz.

Motor yıkama ve kurutma ile aracınızın motoru ilk günkü gibi randımanlı çalışır. Far temizleme ile yolunuz ilk günkü gibi aydınlanır. İç- dış temizlik ve pasta cila ile ilk günkü ışıltınızı korur.

Uzun mesai saatleri ile her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olup güler yüzlü ekibimiz ve teknik konularda alanında uzman çalışanlarımızla her zaman sizin ve aracınızın yanında yer alacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR