• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karabulut Yapı İnşaat

Adres :

Yüreğir Adana Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Karabulut

E-Posta Adresi :

mehmet3karabulut1963@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 556 17 99

Adana Seyhan’da yapı ve inşaat alanında hizmet veren firmamız başarılarına başarı katarak çalışma hayatına devam ediyor. Gerek iç gerekse dış mekanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz işlemleri yapıyoruz. Alçıdan boyaya, mantolamadan çatı onarım hizmetlerinden mantolama hizmetlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz her alanda siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Adana iç dekorasyon alanında işini hakkını vererek yapan sayılı şirketlerden biri olmamızı, işimizi ciddiye alarak, severek ve büyük bir disiplinle yapmamıza bağlıyoruz. Bunların yanı sıra alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız sayesinde istediğiniz her türlü çalışmayı tam olarak sizin zevkleriniz doğrultusunda yapıyoruz. Kaliteli malzeme kullanımından ve ince işçilikten taviz vermememiz sonucunda sıkça tercih edilen bir yapı ve inşaat şirketi haline geldik.

Şirketimizin çalışma prensibinin temeline koyduğu faktör, hiç şüphesiz siz müşterilerimizin aldığı hizmetten memnuniyet duymalarını sağlamak. Bu amaç doğrultusunda işlemlerimizin başından sonuna kadar aynı hassasiyeti sürdürüyoruz. Siz değerli müşterilerimizin onayını almadan ise diğer adıma asla geçmiyoruz. Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet anlayışımızı şirket prensibi haline getirmiş olmamızı da yılların deneyimine borçluyuz.

Yılların deneyimi ve sayısız çalışmamızı referans alarak söyleyebiliriz ki Karabulut Yapı İnşaat ailesi olarak bizi tercih etmek için birden fazla sebebiniz var. Eğer siz de kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti, güler yüzle ve alanında uzman kişilerden almak istiyorsanız şirketimiz size hizmet vermekten büyük bir memnuniyet duyacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR