• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Karaburun Oto Kurtarma

firma adresi

Adres :

Mordoğan İzmir » Karaburun
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emin Aşkın
firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (534) 031 40 04

  • firma fb

Karaburun Oto Kurtarma, birmilyonnokta.com üyesi olup İzmir yol yardım sektöründe hizmet vermektedir. Hayatın her alanında ihtiyaç duyduğumuz araçlarımızı, günlük hayatımızda da uzun süreler boyu kullanmaktayız. Engebeli araziler, yoğun nem, ekstrem yağışlar ve beklenmedik yol koşulları nedeniyle her yıl binlerce araç arızalanarak oto kurtarmaya başvurmaktadır. Bizlerde bu alandaki ihtiyaçlara cevap verebilmek için hizmet vermekteyiz. Aracınızda meydana gelen arızlar karşısında paniğe kapılmanıza gerek kalmadan sizlere ulaşıyoruz. Bizler profesyonel ekipmanlar ve uzman teknisyenler ile her an sizlere yardımcı olmaktayız.

Araçlarınızı arızalandığı alandan, çalışanlarımız eşliğinde alarak güvenli bir şekilde istenilen yere götürmekteyiz. Araçların güvenli taşınması ve müşterilerimizin konforu bizler için oldukça önemlidir. Bu sebeple tüm çalışmalarımız titizlikle yürütülmektedir. Araç oto yardım alanında en önemli nokta hızlı olmaktır. Araçta meydana gelen hasar artmadan vaktinde ulaşmak için bizlerle iletişime geçtiğiniz an ekiplerimizi bulunduğunuz alana yönlendirmekteyiz.

Arızalanan ve çalışmayan araçları getirdiğimiz ekipmanlar ile kendi aracımıza yüklüyoruz. Ardından araç güvenliğinden emin olduktan sonra belirtilen adrese araçları taşıyoruz. Günün her saatinde bizlere ulaşarak yol yardımı talep edebilirsiniz. Gece ve gündüz tarifelerimiz arasında fark yoktur. Çoğunlukla gece araç sürmek daha zordur. Yeterli aydınlatmanın olmadığı yollarda sürücü araziye hâkim olmadığında, kazalar ve hasarlar meydana gelmektedir. Ancak gündüz mesai saatlerinde araç kurtarma ekiplerine ulaşmak kolay olurken, gece yaşanan aksilikler esnasında ulaşmak daha zordur. Bu zorluğu ortadan kaldırmak adına firmamız 7/24 hizmet vermektedir.

BENZER FİRMALAR