• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karaca Çeyiz &tül

Adres :

Kale Mahallesi Alparslan Caddesi No: 5/a İlkadım Samsun Samsun » İlkadım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melda Karaca

E-Posta Adresi :

meldakaraca@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 398 63 87

Whatsapp 2:

0 (505) 398 63 87

Evlilik insanların gerçekleştirmek istedikleri en kutsal meselelerden bir tanesidir. Evlilik sayesinde insanlar hayatlarını birbirine bağlamaktadır. Evlilik sürecinde iki tarafında karşılaması gereken birtakım ihtiyaçları bulunur. Kimi yörelere göre bu değişiklik oldukça ciddi farklılıklara sahip olabilir. Birçok yörede kadınlar evlenirken çeyize ihtiyaç duymaktadır. Ailesi tarafından kadın bireye çeyiz düzülmekte ve evlendikten sonra yeni evinde kullanılması üzere bu çeyizler kadına ve evine hediye edilmektedir. Çeyiz içerisinde birbirinden değerli nakış işlemeleri yer alır. Özellikle evin daha şık bir görünüme sahip olmasını sağlayan çeyizler oldukça kullanışlıdır.

Samsun hizmet sektöründe gerçekleştirmekte olduğumuz profesyonel hizmetimiz sayesinde yeni evli ya da evlenecek olan çiftlerin en büyük ihtiyaçlarının başında gelen perde ve çeyiz ihtiyacını tam manası ile karşılayabilmekteyiz. Yeni evlerin olmazsa olmazlarının başında gelen perde ve çeyiz unsurlarının tamamı dükkanlarımız aracılığı ile temin edilebilmektedir. Özellikle evin şık görünmesini sağlayan ve dış çevreden soyutlanmasını sağlayan perdeler firmamız aracılığı ile en şık ve kaliteli kumaşlar kullanılarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Sizler ile buluşturulan kaliteli ve şık görünüme sahip olan perdelerimiz sayesinde evlerinizdeki odalarınız daha güzel görünebilecek ve gerçekleştirdiğiniz ekonomik alışverişleriniz sayesinde diğer ihtiyaçlarını da karşılayabileceksiniz.

Çeyiz ürünlerimiz oldukça geniş bir yelpazeye sahip olup bir kadının çeyizinde bulunması gereken her türlü nakış ürününü içerisinde barındıracaktır. Siz de evlilik öncesi dükkanımıza uğrayarak ürünlerimizden beğendiklerinizi satın alabilir ve daha şık bir eve sahip olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR