• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Karagürle Oto Kurtarma

firma adresi

Adres :

Zafer Mahallesi Yeni Sanayi Sitesi Tekirdağ » Çorlu
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gökhan Karagürle
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (546) 665 46 60

  • firma fb

Oto kurtarma ve yol yardım alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Karagürle Oto Kurtarma, birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Oto kurtarma ve yol yardım günümüzde en önemli ulaşım hizmetlerinden biri olmuştur. Kaza, arıza ya da başka sebeplerden dolayı yolda kalmış araçların kurtarılması için gereken hizmeti siz değerli müşterilerimize veriyoruz.

Tekirdağ yol yardım sektöründe yer alan firmamız, profesyonel ve deneyimli bir ekibiyle sizlere hizmet vermektedir. Bu sayede araçlarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde kurtarılmasını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti önceliğiyle hareket eden firmamızdan en kusursuz hizmeti alacaksınız. Kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere hizmetler sunuyoruz. Müşterilerimizin problemlerini en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Firmamız, 7/24 hizmet vermektedir. Acil durumlarda hızlı bir şekilde sizlere yardım ediyoruz. Tüm yol yardım ihtiyaçlarınızda size destek oluyoruz. Araçlarınızı güvenli bir şekilde kurtarıyoruz. Çekici hizmetimizi nerede olursanız olun alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, aracını güvenli kurtarıp çekecektir. Firmamız, araçlarınızın taşıma işlemini de hızlı ve güvenli bir şekilde yapacaktır. Sektöründe kendini ispatlamış firmamız müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Sizler de bizlere gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

Tamamen uygun fiyatlı firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz. Alo çekici hizmetimizle sizlere en kısa sürede ulaşım sağlıyoruz. Bulunduğunuz konuma intikal edip yardımınıza koşuyoruz. Oto kurtarma işlemleriniz emin ellerde. Çekicilerimizin bakımlarını düzenli olarak yapmaktayız. Bu sayede kusursuz bir hizmet sunmaktayız. Sizler de bizimle iletişime geçebilir, hizmetlerimizden her daim faydalanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR