• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karataş Otomotiv

Adres :

Merkez Mah.çapraz Sok No: 8/2 Güngören / İstanbul İstanbul » Güngören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Karataş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ayhankaratas75@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 262 75 49

Firmamız sektörde 30 yıllık tecrübesiyle Sn. Ayhan Karataştarafından 2001 yılında kurulmuştur. Oto lastik tamir malzemeleri ile başlayan satış konumuz, otolastik servis makineleri, rot-balans, yağlama-yıkama ekipmanları ile genişleyerekbüyümeye devam etmiştir. Oto lastik bayiileri, oto lastik tamircileri, rot-balans servisleri, oto servisleri, akaryakıt istasyonları başta olmak üzere, oto lastiğin olduğu her yerde hizmet vermek amacımızdır.

Firmamız; müşterilerinibizzat yerlerinde ziyaret edip, her türlü oto lastik tamir malzemeleri ve makineleri konusunda satış ve servis hizmeti vermektedir, ayrıca gerek İstanbul’da gerekse ülkemizin her yöresinde hizmet eden 30’u aşkın toptancı satıcısıyla iş ortaklığı yapmaktadır.

VİZYONUMUZ

Ürünlerimizi kullanan müşterilerimizin;işkalitesini arttırmak, uluslararası kalitede hizmet veren, tüm ürün ve hizmetlerini müşterilerine güvenli ve kaliteli bir şekilde sunan bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ

Oto lastikcihaz ve sistemlerin yer aldığı bu sektördeher türlü ürün ve hizmeti üreterek; ürün ve hizmetlerimize ihtiyaç duyan birey ve şirketlere çağdaş üretim ve hizmet teknikleri kullanılarak karşılanması ve ortaya çıkabilecek ihtiyaçlara yönelik yeni ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, ulusal ekonominin gelişmesine katkıda bulunmak, karlılık ile sürekli büyüyerek, paylaşılacak değer yaratmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerin ve çalışanların, ortakların ve toplumun mevcut ve ileride doğabilecek ihtiyaç ve beklentilerini birlikte dikkate alarak, tüm süreçlerimizin sürekli iyileştirilmesi anlayışına dayalı, havalandırmasistemlerinin üretimi ve hizmetleri ile tüm taraflara azami memnuniyet sağlamayı hedefleyen kalite politikasını benimsiyoruz.

DEĞERLERİMİZ
Dürüstlük, güvenilirlik, yasal ve etik çalışma, müşteri odaklılık, kalite, sorumluluk, gizlilik, yaratıcılık, işbirliği ve esnekliktir.

Karataş Oto Lastik© 2015 | Tüm Hakları Saklıdır

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR