• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karbeyaz Halı ve Koltuk Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Reşat Özmen -hüseyin Fidan

Koltuk ve halı yıkama alanında sizlere kaliteli hizmetler sunan firmamız halı ve koltuklarınızı en güzel şekilde temizleyerek sizlere teslim etmektedir. Farklı kumaş türlerinde olan koltuklarınız için en başarılı temizleme işlemini uygulayarak ilk günkü gibi olmasını sağlamaktayız. Halılarınızı da türlerine göre özel yıkama işlemlerinden geçirerek ilk günkü gibi tertemiz olmalarını sağlıyoruz.

Ev ve işyerlerinizde bulunan koltuklarınızın en inatçı lekelerinin bile çıkartılarak tam bir temizlik işleminin uygulanması firmamızın sunduğu profesyonel hizmetler ile sağlanmaktadır. Alanında uzman olan firmamız koltuklarınızı kumaş türüne göre özel olarak yıkamaktadır. Bu nedenle hiç zarar görmeden tam bir temizliği sağlanması da mümkün olmaktadır.

Kocaeli halı yıkama ve koltuk yıkama alanında gelişmiş ekipmanları ile profesyonel bir hizmet sunan firmamız halı ve koltuklarınızın tam olarak temizlenmesini sağlamaktadır. Alanında oldukça başarılı şekilde hizmet sunan firmamız özellikle halılarınızın yıkanması konusunda da sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Her zaman karşılıklı güven ve kaliteli hizmet ilkesine göre çalışmalarını sürdüren firmamız halılarınızı türlerine göre özel olarak yıkamaktadır.

Halılarınızda da tam bir temizliğin sağlanması için sizlere en başarılı hizmetleri sunmaktayız. Alanında deneyimli olan ekibimiz ve kullandığı gelişmiş donanımlar ile halılarınızın ve koltuklarınızın tertemiz olması sağlanmaktadır. Halı ve koltuklarınızın alınarak temizlenmesi yanında yerinde temizleme işlemi de tarafımızdan yapılmaktadır. Sizlerin memnuniyetini öncelikli hedefi haline getiren firmamız bu alanda en kaliteli hizmetleri sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR