• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karbeyaz Kuru Temizleme

Adres :

Pınarönü Mahallesi İstasyon Caddesi No: 19 Şarkışla Sivas Sivas » Şarkışla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Karapınar - Gamze Karapınar

E-Posta Adresi :

ali_karapinar_348_1991@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 318 94 16

Whatsapp 2:

0 (546) 917 04 60

Whatsapp 3:

0 (542) 318 94 16

Karbeyaz Kuru Temizleme ;

Abiye temizleme,gelinlik temizleme,yorgan yıkama,battaniye yıkama,yatak örtüsü yıkama,nevresim takımı yıkama,havlu yıkama,masa örtüsü yıkama,çamaşırhane,kilo ile çamaşır yıkama,çamaşır evi,toplu çamaşır yıkama,ütü evi,parça ütü,toptan ütü,terzi,bay terzi,bayan terzi,kıyafet tamiri,kıyafet daraltma,perde yıkama,tül perde yıkama,stor perde yıkama,zebra perde yıkama,yerinde koltuk yıkama,oto koltuk yıkama ve yatak yıkama olarak Sivas Sarkışla da hizmet vermekteyiz.

Temizlik sektörü içerisinde kendimizi yenileyerek müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi ve en hızlı cevapları vermek için son sürat çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı her zaman ilk prensibimiz bu oluyor. Ana amacımız müşterilerimizin beklentilerine karşılık farklı cevaplar ve çözüm yolları oluşturarak onları memnun etmektir. Temizlik sektöründe lider bir firma olmayı benimsediğimiz için müşterilerimize güvenilir, yenilikçi, kaliteli ve dürüst hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunuyoruz. Bu kadar başarılı olmamızdaki en büyük neden işimizi severek yapmamızdır. Sizlerden almış olduğumuz olumlu geri bildirimler ile kalitemize kalite katmaya devam etmekteyiz.

Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR