• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karcam Otocam - Olimpia Oto Camları

Adres :

Huzur Mahallesi Eski Oto Sanayi Sitesi Fatih Caddesi No: 87 4 Levent Seyrantepe Yolu Üzeri İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Özer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 343 21 34

İstanbul otomotiv sektörüne yön veren Karcam Otocam, birmilyonnokta.com ailesinin üyesidir. Alanında uzman kadrosu ile uluslararası kalite standartlarında bir hizmet vermekteyiz. Arabalar şüphesiz ki hayatımızın merkezinde yer almaktadır. Dolayısıyla da arabanın da her bir parçası da çok daha önemli olmaktadır. Bu parçalardan biri olan cam ise hem araba kullanırken etrafını rahatlıkla görebilme hem de güvenlik açısından çok önemlidir. Sizler ile buluşturduğumuz hizmetlerimiz içerisinde araç ön cam değişimi, oto cam değişim servisi yer almaktadır.

Güvenli ve kaliteli otomotiv camlarını büyük bir dikkat ile seçmekteyiz. Bizim için kalitede ve sizlerin değerli düşünceleri her şeyden önce gelmektedir. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren bu iki ilkemizden taviz vermedik ve asla da taviz vermeyeceğiz.

Arabaların camları da zaman içerisinde değiştirilmesi gerekebilmektedir. Temperli cam olarak bilinen bu camın özellikleri sayesinde olası kaza bir durumundan camın neden olabileceği sorunlarında önüne geçilmektedir. Bizlerde sizlerin aracın içerisinde güvenli ve konforlu bir şekilde yolculuk yapabilmesi için her şeyi sizlerin yerinde düşünmekte ve araştırmaktayız. Hizmetlerimizde de uygulamaktayız. Gelişen teknolojiyi de yakından takip etmekteyiz.

Oto cam servisimiz hakkında daha fazla bilgi almak, oto cam fiyatlarını öğrenmek için bizim ile iletişime geçiniz. Sizlerin sorularını yanıtlamaktan ve destek olmaktan büyük mutluluk duyarız. Çalışma gücümüzü siz değerli müşterilerimizden almaktayız. Sadece ve sadece bir telefon kadar uzaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR