• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kardelen Koltuk Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erdal Çayır

reklam logosu
  • firma instagram

Yatak, koltuk, kanepe, baza başlığı, çekyat ,cafe ve ofis mobilyaları, sandalye ve araç koltuğu yıkama hizmetleri olan Kardelen Koltuk Yıkama birmilyonnokta.com un üyesidir.

Bursa koltuk yıkama firmaları koltuk yıkama dışında da pek çok hizmet vermektedirler.

Ev hanımları genellikle rutin temizliklerinde deterjanlı sularla ve çamaşır sularıyla koltukları da silerler. Ama aslında koltukları silerken her deterjanı kullanmak sakıncalıdır. Deterjanlar koltuk kumaşlarına zarar vereceği için mobilyanızın erken deforme olmasına ve ömrünün kısalmasına neden olur.

İşte bu nedenden dolayı koltuklarınızı zararlı deterjanlarla yıkamak yerine hem ekonomik hem de yorucu olmayan yöntemlere başvurabilirsiniz. Firmamız koltuklarınızı son teknolojik makinelerle ve özel ürünlerle yıkamaktadır. Böylece koltuklarınız hem zarar görmemiş hem de ilk günkü temizliğini yakalamış olur. Temizlik sonrasında koltuklarda yaşayan bakteriler de temizlenmiş olur. Kumaş cinsine ve lekeye göre farklı uygulamalarımız bulunuyor. Tüm mobilyalarınızın ömrünü uzatan firmamız kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını prensip edinmiştir.

Koltuklarınızın yıkanıp temizlenmesi işleminden sonra uzman personellerimizin size açıkladığı süre içinde kullanılmaması gerekmektedir. O süreçte ilgili alanı havalandırmak gerekir. Böylece koltukların hem daha erken kurumasını sağlamış olursunuz hem de koltuklarınız havalanmış olur. Uygun fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimiz için hizmet etmekten dolayı çok mutluyuz.

Bizleri istediğiniz zaman irtibat numaralarımızdan arayarak sorularınızı sorabilir, randevu alabilirsiniz. Sizi mümkün olan en yakın zamanda ziyaret edip koltuklarınızı temizlemeye hazırız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR