• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kardelen Su

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Süleyman Veli

  • firma instagram

Su en çok tükettiğimiz içeceklerin başında gelir. Çünkü çok faydalıdır. Vücudumuzun büyük bir kısmı sudan meydana gelmektedir. Her gün belli miktarlarda su tüketmemiz gerekmektedir. Hatta yeterli miktarlarda tüketmediğimiz zaman baş ağrısı veya böbreklerde bir takım rahatsızlıklara sebep olabilir.

İnsanlar belki de birçok şey olmadan hayatlarını devem ettirebilirler. Fakat su olmadan yaşayamayız. Bir nevi bizim hayat kaynağımızdır. Ayrıca birçok faydası da bulunmaktadır. Su kabızlık olmayı önler, sindirim sistemini çalıştırır, hücrelere oksijen taşır, cildi tazeler ve güzelleştirir, eklemlere iyi gelir, böbrek ve karaciğerdeki toksinleri temizler, vücutta biriken fazla maddelerin dışarı atılmasını sağlar, kan dolaşımını sağlar ayrıca su tüketimi tokluk hissi verir ve kilo verilmesine de yardımcı olmaktadır. Ayrıca daha birçok saymakla bitmeyen faydası bulunmaktadır.

Kardelen su olarak İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Suyunuzu sağlıklı bir şekilde zararlı maddelerden temizlenmiş olarak size ulaştırmaktayız. Gönül rahatlığıyla suyumuzu tükete bilirsiniz. İstanbul alışveriş olarak sizin memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir. Toplu su satışlarımız mevcut olup mevlit, düğün veya her hangi bir özel gününüz için toplu su siparişi verebilirsiniz. Bardak su ya da damacana her boyutta sularımız mevcuttur. Alo sipariş ile suyunuz kapınıza kadar getirilmektedir. Hijyenik ve temiz bir ortamda hazırlanan sularımızı gönül rahatlığıyla içebilirsiniz. Sizin sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmeniz bizim önceliğimizdir. Uygun fiyatlarımızla beraber size en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR