• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeş Yangın

Adres :

19 Mayıs Mah Fulya Sok No 20/c Büyükçekmece İstanbul İstanbul » Büyükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrullah Girgin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kardesyangin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 456 30 77

Whatsapp 2:

0 (531) 456 30 77

Yangın, yaşam alanlarını ve çalışma alanlarında en büyük tehlikelerin başında gelmektedir. Beklenmedik bir anda çok küçük ve akla gelmeyecek bir nedenden ortaya çıkabilecek yangınlarda önlem alınmamış olması, tüm hayatları ve sermayeyi tehlikeye sokabilir. Bu nedenle yangın tehlikelerine karşı her ortamda mutlak bir şekilde önceden önlem alınmalıdır. Bu önlemler konusunda da İstanbul Büyükçekmece ilçesinde istenilen tüm sistemleri sağlayabilmek için Kardeş Yangın olarak hizmet veriyoruz.

Kardeş Yangın firması olarak İstanbul hizmet sektörü içerisinde en önemli ihtiyaçları sağlayan işletmelerden biri olarak görüyoruz. Çünkü firmamız temel olarak yangın söndürme sistemleri, pano içi söndürme sistemleri, yangın söndürme malzemeleri, ekipmanlar, alarm sistemleri, yangın tüpü dolumu, yangın merdiveni kurulumu ve gazlı söndürme sistemleri gibi hizmetler sağlıyor. Bu sistemler profesyonel bir yapı ile belirli markalar altında üretilen ürünleri bir araya getirirken, kimi zaman elektronik kimi zaman mekanik kullanımlar oluşturmaktadır.

Açık alan veya kapalı alan gibi noktalarda gerçekleştirilecek yangın söndürme ve algılama sistemleri gibi hizmetler için firmamız özellikle profesyonelliğe ve sistematik hizmetlere önem vermektedir. Bu nedenle her zaman sertifikalı, garantili ve uzman hizmetler sağlamak için yapımızı koruyoruz. Bu yapı sayesinde danışmanlık hizmetleri verdiğimiz veya uygulamalar gerçekleştirdiğimiz her noktada hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı profesyonel sonuçlar sağlıyoruz. Bu nedenle İstanbul Büyükçekmece ilçesinden başlamak üzere tüm kent genelinde ihtiyaç duyulan her yaşam alanı veya işletme firmamızdan hizmet alabilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR