• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Oto Yıkama & Oto Galeri

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Tanrıverdi - Uğur Tankuş

Kardeşler Oto Yıkama & Oto Galeri ailesi olarak, artık birmilyonnokta.com ailesi üzerinden de sizlere kaliteli hizmetlerimizi sağlamaktayız. Firmamız olarak, sektörümüzün en çok tercih ve tavsiye edilen lider firması olmanın vermiş olduğu özgüven sayesinde, sizlere hizmetlerimiz sonrasında memnun kalacağınızın garantisini gönül rahatlığıyla vermekteyiz.

Hepimiz, konforlu bir hayat sürdürme noktasında kendi araçlarımızla yapılan yolculukları tercih ederiz. Bu sebeple düzenli olarak temizlenmiş bir aracımız olması adına kaliteli oto yıkama hizmeti sunan bir firmadan hizmet almayı tercih etmek amacımıza uygun bir hareket olacaktır.

Firmamız, Kocaeli otomotiv sektöründe kurulduğu ilk günden beri müşterilerine sağlamış olduğu hizmetlerde yakaladığı üstün performans sayesinde gün be gün daha geniş bir müşteri ağına hizmet eden bir firma olarak çalışmalarına devam etmektedir. Oto aksesuar satışı, motor yıkama, pasta cila uygulaması, seramik kaplama ve cam filmi gibi hizmetlerindeki iddiamızı çalışmalarımız sayesinde kanıtladık. Sektörümüzde yeni kurulan firmalar hizmet standartlarını belirlerken, bizleri örnek almaktadır. Çalışanlarımız, güler yüzlü, pozitif enerjili, sektörünün inceliklerine hakim ve dinamik kişilerdir.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve beğenisini maksimum seviyede tutmak adına hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kendimizi geliştirmekteyiz. Hizmetlerimiz sizlerin bütçesine uygun bir şekilde fiyatlandırılmaktadır.

Firmamızın iletişim numaralarını arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten gurur duyarız. Oto yıkama noktasında bir dünya markasından hizmet almak için aradığınız adres firmamızdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR