• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Temizlik & Karadeniz Mermer (düzce Temizlik Firması)

Adres :

Çay Mahallesi Aydınpınar Caddesi No: 190 Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dursun Ali Karabela - Numan Karabela - Halit Karabela

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

dursunali.karabela61@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (530) 366 81 54

Whatsapp 2:

0 (541) 571 54 61

Whatsapp 3:

0 (535) 491 88 97
düzce alo temizlik firmaları,düzce temizlik firması,düzce temizlik firmaları,düzce en iyi temizlik firmaları,düzce profesyonel temizlik firmaları,düzce temizlik hizmetleri,düzce merkez temizlik firması,düzce merkez temizlik firmaları,düzce merkez en iyi temizlik firmaları,düzce merkez profesyonel temizlik firmaları,düzce merkez temizlik hizmetleri,düzce merkez alo temizlik firmaları,

Şirketimiz Kardeşler Temizlik & Karadeniz Mermer ailesi olarak Düzce temizlik sektöründe verdiğimiz farklı hizmetler sayesinde işimize değer katıyoruz. Firmamız profesyonel temizlik hizmetlerinin yanı sıra verdiği mermer dekorasyon hizmetleri ile de adından sık sık söz ettiriyor. Tek bir alana bağlı kalmadan ilerlediğimiz çalışma disiplini ile her zaman iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Şirketimiz birçok farklı alanda, sizlere ihtiyaç duyduğunuz temizlik hizmetlerini büyük bir titizlikle sunmaktadır. Detaylı ev temizliğinden merdiven temizliğine ve inşaat sonrası kaba temizliğe kadar pek çok ihtiyacınıza cevap vermek üzere hizmetler sunmaktadır. İşimizi büyük bir hassasiyet ve ciddiyet politikası üzerinden yürüterek sıfır hata ile tamamlıyoruz. Tüm çalışanlarımız da bu politikalara büyük bir bağlılık duymaktadırlar.

İşletmemizde temizlik alanında verdiğimiz hizmetlerde her zaman kalite anlayışını ön planda tutuyoruz. Bu doğrultuda da, kullandığımız her temizlik malzemesini kaliteli, etkili sonuç veren ve profesyonel markalardan temin ediyoruz. Firmamızda görev alan tüm çalışma arkadaşlarımız ise görevlerini büyük bir sorumluluk ve titizlikle yürütmektedirler.

Kardeşler Temizlik & Karadeniz Mermer ailesi olarak, mermer imalat sektöründe de adımızdan sıkça bahsettirmeye devam ediyoruz. Bu iki sektörde de her koşulda sizlere kaliteli ve nitelikli hizmetler sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizler de hizmet almak istediğiniz alanlarla ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız, işletmemizde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Aynı zamanda telefon numaralarımızdan da bize rahatlıkla ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR