• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Yapı Dekorasyon

Adres :

- Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aytekin Aydemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aytekinaydemir45@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 540 45 49

İnsanların evlerine kapandığı bu dönemde bizler sizlerin yaşam alanı olan evinizi daha da güzelleştirmek için her geçen gün daha fazla hizmet ile sizlerle buluşuyoruz. Manisa iç dekorasyon sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Kardeşler Yapı Dekorasyon ailesi olarak sizlere en yeni teknolojilerle donatılmış hizmet anlayışımızı sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Alanında uzman, deneyimli, güler yüzlü ustalarımız ve çalışma arkadaşlarımızla beraber sizleri hayal ettiğiniz çok daha güzel evlere kavuşturuyoruz. Sektördeki öcü firmalardan biri olarak yaptığımız iş için sizlere garanti imkânı sunuyor ve işimizin arkasında duruyoruz. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda daima sizlerin yanında olarak mağdur olmamanız için çalışıyoruz.

İç dekorasyon sektöründeki yenilikleri ve değişimleri yakından takip ederek sizlerin talepleri doğrultusunda modern, klasik, Retro gibi birçok tarzı sizlere sunuyoruz. Geniş ulaşım ağımız sayesinde istediğiniz adrese geliyoruz. İster kendi istekleriniz doğrultusunda kendi mimari fikirlerinizi uyguluyoruz isterseniz de alanında uzman arkadaşlarımızdan destek alarak sizler için yeni bir şeyler tasarlıyoruz.

Boya, alçı, asma tavan, montalama, tamir ve tadilat işlerinizi özenle yapıyoruz. Fiyat seçeneklerimizde bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için farklılık sunabilmek adına çeşitli özellikleri ile ön plana çıkan farklı seçenekleri sizlere sunuyoruz. Böylece istenilen her hizmeti en verimli ulaşmayı mümkün kılarak siz müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. İletişim adreslerimizden ve web sitemizden bizlere ulaşarak hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR