• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kargı Oto Kurtarma

Adres :

Fatih Mah. Tekstil Sok No: 5   Kargı / Çorum Çorum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüsamettin Çakal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

firmalar@birmilyonnokta.com

Whatsapp 1:

0 (544) 420 55 66

Whatsapp 2:

0 (530) 922 71 11

FIRMAMIZ KURTARICI ARAÇ VASITASIYLA ARAÇ TAŞIMA VE YOL YARDIM HIZMETINE ILK OLARAK BIR ARAÇ ILE BAŞLAMIŞTIR. ÇORUM VE CIVARINDA 7/24 YOL YARDIMI VE VINÇ HIZMETI VERMEKTEDIR. İŞ AZMI VE DISIPLINI BERABERINDE BAŞARIYI GETIRMIŞ, KURTARICI ARAÇ SAYISI ARTMIŞ, VINÇ HIZMETLERI ILE DE HEM HIZMET HEM DE MÜŞTERI PORTFÖYÜ GENIŞLEMIŞTIR. BUGÜN TEKNOLOJIYE UYGUN SON MODEL TRANSFER ARAÇLARIYLA HIZMETLERINI SÜRDÜRMEKTEDIR.


SEKTÖRE HIZLI YÜKSELIŞI VE YAPTIĞI YENILIKLERLE BÜYÜK KATKILAR SAĞLAYAN FIRMAMIZ SEKTÖRÜNDE EN IYISI OLMAYA YÖNELIK KARARLILIĞINI VE HEVESINI SÜRDÜRMEKTEDIR. BU NOKTADA EN BÜYÜK YARDIMCIMIZ ÜSTÜN IŞ AHLAKI VE DÜRÜST ÇALIŞMAKTIR. AMACIMIZ HER ZAMAN MÜŞTERI MEMNUNIYETINI EN ÜST SEVIYEDE TUTMAK; MÜŞTERILERIMIZE UCUZ, HIZLI, GÜVENILIR, KALITELI VE SORUNSUZ ULAŞIM SAĞLAMAKTIR. 7 GÜN 24 SAAT OLMAK ÜZERE; ŞEHIR IÇI- ŞEHIR DIŞI BIR KURTARICIYA IHTIYAÇ DUYDUĞUNUZ HER HIZMETTE BIZ VARIZ.


ÇORUM KARGI OTO KURTARMA GÜN GEÇTIKÇE ARAÇ KAPASITESINI ARTTIRMAKTA VE SIZ DEĞERLI MÜŞTERILERIMIZDEN ALDIĞIMIZ GÜVEN ILE YOLUNA DEVAM ETMEKTEDIR.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR