• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kartal Kaptan

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kartal Kozak

Medusa Tur, Ayvalık Cunda Adasında faaliyet gösteren, mavi yolculuk için tasarlanmış 12 yolcu kapasitesine sahip, misafirlerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanımda konforlu ve güvenli bir motoryattır.
Teknemiz 11m boyunda 3,40 m eninde 2007 Batı Karadeniz yapımı kestane ağacından tarafımızdan sönmez denizcilik tersanelerinde inşa ettirilmiştir.
Mutfak ve 12 kişilik yemek takımı, Tuvalet ve duş, Master kabinde 2 yatak, Güneşlenme ve oturma minderleri, Denize rahat iniş çıkış için merdivenli platform,Flaş bellek ve hafıza kartı okuyabilen MP3 cd çalar dilediğiniz müziği dinleme imkanı sağlıyoruz dileyen konuklarımız diledikleri muzikleri getirebilir.Tavla, satranç, Dalış gözlüğü, şnoker, palet, olta, kıyıya çıkmak istiyenler için deniz ayakkabısı.
Amacımız sizlere Ayvalık Cunda Adasında mümkün olan en iyi yat gezisini sunabilmek ve evinize unutulmaz anılarla dönmenizi sağlamaktır.
Bizi tercih ettikleri ve arkadaşlarına tavsiye ettikleri için tüm konuklarımıza ve desteğini bizden esirgemeyen Sarımsaklı, Ayvalık, Cunda Adası, Altınova, Burhaniye, Edremit otellerine ve ponsiyonlarına teşekkür etmeyi bir borç biliriz.
Sizleri en kısa zamanda misafirimiz olarak ağırlayabilmeyi umut ediyoruz.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR