• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Karya Çiçekçilik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hafize Ataseven

  • firma fb
  • firma instagram

Muğla’da hediye çiçek çeşitliliği ile ün salmış olan Karya Çiçekçilik birmilyonnokta.com un üyesidir. Muğla çiçek ve hediye denince akıllara gelmemiz tesadüf değildir. Yılların verdiği tecrübe emekle birleşince başarımız kaçınılmaz olmuştur. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız, işlerinde uzman kadro, hızlı ve sorunsuz teslimatla işlerimizi yürüttüğümüzden dolayı her zaman firmamıza ilgi büyük olmuştur. Bizler de firma olarak bu ilgiden gurur duyuyor ve sürekliliği sağlamak adına çalışmalarımızı gayretle sürdürüyoruz.

Firmamızda çok çeşitlilikte çiçek türü bulunmaktadır: saksı çiçekleri, buketler, doğum günü çiçekleri, nişan düğün cenaze çelenkleri, firmamızın kendine özgü aranjmanları, kır çiçekleri, gül, orkide, papatya, teraryum ve ağaç çeşitleri en çok tercih edilen çiçeklerimizdir.

Çiçek herkesin beğeneceği bir hediyedir; günümüzde doğum günleri, yıl dönümleri, sevgililer günleri, anneler günü, yeni bebek ve daha nice günler için güzel bir alternatiftir. Bu saydığımız çiçek çeşitlerinin yanı sıra çikolata, ayıcıklı ve farklı hayvan figürlü tasarımlı çiçek çikolatalar, tasarım ürünü olan saksılarda kaktüsler ve kutu çiçekleri de firmamızda sipariş için yerini beklemektedirler. Gelin arabaları süslemelerimiz ve gelin buketlerimiz de itinayla hazırlanmaktadır.

Firmamızın web sitemizden tüm çiçek çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Karya çiçekçilik olarak web sitemizden çiçek ve çikolata siparişi verebilir, özel notunuzu iletebilir, sipariş durumunuzu yine web sitemizdeki canlı destek ekibimizden öğrenebilirsiniz. Hızlı teslimatla çiçekleriniz görüntüsü bozulmadan, canlı çiçekler en güzel halleriyle gideceği yere teslim edilirler.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR