• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Karya Veteriner Kliniği

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Oğuz Varoğlu

reklam logosu
  • firma instagram

Karya Veteriner Kliniği, ülkemizin hizmet ve ürün kalitesiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan işletmelerin yer aldığı dijital işletme kataloğu birmilyonnokta.com platformu üyelerinden biri olarak hayvan severlerle buluşmaktadır. Ülkemizin turizm ve tarım konularında en önemli illerinden biri olan Aydın’da faaliyet gösteren klinik, evcil hayvanlar üzerinde uzmanlaşmıştır. Aydın evcil hayvan bakımı, tedavisi ve ürünlerinin satımı alanında hizmet veren klinik, her türlü tıbbi müdahalenin yapılması için tecrübe, ekipman ve alana sahiptir.

Özellikle şehir merkezlerinde evcil hayvan beslemek keyifli olduğu kadar zordur da. Kedi gibi ufak hayvanlar ev içinde sürekli vakit geçirebilmelerine rağmen, yine de özgürce gezmek, dolaşmak istemektedirler. Daha büyük olan köpeklerde ise her gün en az bir kez dışarı çıkarmak bir zorunluluktur. Şehirlerdeki insan ve araç hareketliliği, tasmayla dahi gezdirilmeye çıkartılan hayvanlar için büyük tehlikeler oluşturmaktadır. Her yıl yüzlerde kedi, köpek ve diğer canlılar çeşitli araçlar sebebiyle yaralanmakta ve hayatlarını kaybetmektedirler. Bundan dolayı cerrahi müdahaleler konusunda tecrübeli bir veteriner kliniğinin varlığı, bütün hayvan severler için çok şey ifade etmektedir.

Aydın’ın merkez ilçesi Efeler’de hizmet veren Karya Veteriner Kliniği, hayvan sahiplerine, hayvanların yaşayabilecekleri bütün rahatsızlık konusunda yardımcı olmanın yanı sıra, onların daha uzun ve kaliteli bir ömür geçirmeleri için hayvan severlerin yapmaları gerekenler konularında da tavsiyelerde bulunmaktadır. Kısırlaştırma ve her türlü dönemsel ya da özel hastalıklara karşı aşıların da uygulandığı klinik uzman personeli ile hizmetinizdedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR