• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kasap Mesut

firma adresi

Adres :

Üzümlü Mahallesi Üzümlü Caddesi 58 / A Konya » Beyşehir
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Özkuru
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (542) 541 57 58
firma wp

Whatsapp 2:

0 (535) 411 66 89

  • firma fb
  • firma instagram

Konya ili Beyşehir ilçesinde siz müşterilerine hizmet sunan Kasap Mesut isimli işletmemiz her zaman en taze ve en lezzetli hizmeti sunarak müşterilerinin memnuniyetlerini kazanan işletmeler arasında yer almaktadır. İşletme olarak sizlere sunduğumuz tüm kasap ürünleri günlük olarak temin edilmekte ve en lezzetli ve taze halleri ile sizlere sunulmaktadır. Bizlerden aldığınız hizmet karşısında memnun kalacağınızdan ve asla pişman olmayacağınızdan en ufak bir şüpheniz olmasın. Bizden hizmet alan müşterilerimiz her zaman takdirlerini ve memnuniyetlerini bizlere iletmekte ve aynı zamanda çevrelerine her zaman bizleri önermektedir. Ayrıca sunduğumuz kasap hizmeti karşısında her zaman piyasa şartlarına göre en uygun fiyatları siz müşterilerimize sunmakta ve gönlünüzce alışveriş yapabilmeniz sağlanmaktadır.

İşletme olarak fiziki açıdan geniş bir alana sahip olmakta ve işletmemizde rahat bir şekilde alışveriş yapabilmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca işletme olarak temizlik konusuna çok büyük titizlik göstermekteyiz. Bu sebepten dolayı işletmemizi günlük ve aylık olarak düzenli şekilde temizlik aşamasından geçirerek sizlere sağlıklı ve temiz bir hizmet sunmaktayız. İşletme olarak mangala giderken alacağınız etleri mangala özel olarak hazırlamakta ve soslama işlemini yapmaktayız.

Sizlerin de bu şekilde taze, lezzetli ve uygun fiyatlı bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Konya kasap sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek gönlünüzce hizmet alabilirsiniz. Aldığınız kasap hizmetinden memnun kalacağınızdan en ufak bir şüpheniz ve çekinceniz olmasın.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR