• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kavas Oto Kurtarma Yol Yardım

firma adresi

Adres :

- İstanbul » Tuzla
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muhammet Kavas
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (536) 847 61 17
firma wp

Whatsapp 2:

0 (536) 881 91 16

reklam logosu

İstanbul ili Tuzla ilçesinde siz değerli müşterilerine uzun senelerden bu yana önemli hizmetler sunan Kavas Oto Kurtarma Yol Yardım isimli işletme olarak her zaman profesyonel, sorunsuz, güvenli ve hızlı hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde her zaman müşterilerimizin takdirlerini ve beğenilerini kazanmaktayız. İşletme olarak bünyemizde hizmet veren elemanlarımızın düzenli aralıklar ile geniş çaplı eğitimler almalarını sağlamaktayız. Bu eğitimler sayesinde hizmetlerimizin kalite oranları her zaman en üst basamaklarda yer almaktayız. Ayrıca işletme olarak elemanlarımızın çevresel bilgiler konusunda da eğitim almalarını sağlamaktayız. Bu eğitimler sayesinde bulunduğunuz noktaya en hızlı şekilde gelebilmeyi amaçlamaktayız. Müşterilerimizin içerisinde bulunduğu mağduriyetler kurtulmalarını sağlamak en büyük amacımızdır.

İşletme olarak hizmetlerimiz bünyesinde kullandığımız çekici araçlarımızın makara ve halat bölgelerinin bakımlarına ayrı bir özen göstermekteyiz. Halat ve makara bölümlerinin araçların ağırlıklarını yüklenmesinden dolayı sağlam yapılara sahip olmaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı her zaman yenileri ile değişimlerini sağlamaktayız. Bu değişimler sayesinde hizmetlerimizin güven seviyeleri en üst basamaklarda yer almakta ve müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır. İşletme olarak müşterilerimizin bizlere karşı olan güvenlerini kazanmak en önemli konular arasında yer almaktadır.

Sizlerin de bu şekilde güvenli, uygun fiyatlı, kaliteli, hızlı, sorunsuz ve profesyonel şekilde hizmetler almaya ihtiyacınız var ise eğer İstanbul yol yardım sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişim kurmak suretiyle hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR