• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaya Elektrik Sıhhi Tesisat

Adres :

Yeni Mahalle Pınar Caddesi No: 16/7 Didim Aydın Aydın » Didim(Yenihisar)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Kaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 746 60 52

Whatsapp 2:

0 (532) 746 60 52

Whatsapp 3:

0 (541) 946 88 76

Firmaya Mesaj Gönder

Kaya Elektrik Sıhhi Tesisat

Tesisat, sıhhi tesisat, su tesisat işleri, tadilat, fayans, alçı dekorasyon, boya badana iç dekorasyon tesisat ve tadilat işleri olarak Aydın Didim de hizmet vermekteyiz.

Ana hedefimiz olan tesisat sektöründe daha güçlü bir noktada bulunarak her gün daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz için en iyi oluşturabilmek adına personellerimizin eğitim çalışmalarından tesislerimizin gelişimine kadar her noktaya yüksek dikkat gösteriyoruz. Sürekli bir şekilde profesyonelleri bünyemize kazandırabilmek adına insan kaynakları konusunda da hassas bir şekilde yaklaşım sergileyerek doğru personelleri seçmeye özen gösteriyoruz.

Değerlerimiz arasında, müşteri odaklı çalışma ilkesi, çevre dostu, insan dostu ve topluma olan sevgimiz ile birlikte güvenli markalar arasında en zirvede yer alma isteğini, sıkça dile getirmekteyiz.
Çalışma alanlarımızda en kaliteli ve en pratik çözümleri sunmak ve müşterilerimize karşı saygı ve hoşgörülü olmayı ilke edinmekteyiz. Lider ve güvenli marka olmak için en doğru bilgiler ışığında hizmet vermekte ve müşteri, aynı zamanda da sektördeki diğer firmaların bizler ile iyi ilişkiler kurmasına da özen göstermekteyiz.
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR