• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaya Elektrik Sıhhi Tesisat

Adres :

Yeni Mahalle Pınar Caddesi No: 16/7 Didim Aydın Aydın » Didim(Yenihisar)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Kaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 746 60 52

Whatsapp 2:

0 (532) 746 60 52

Whatsapp 3:

0 (541) 946 88 76

Elektrik insan hayatında büyük yere sahip olan insan ihtiyaçlarının büyük çoğunluğunu karşılayan yardımcıdır. İcadından bu yanan çeşitli alanlarda etki yaratmış gecelerin güneşi olmuş çevremizi aydınlatmıştır. Zaman içerisinde de elektrik beraberinde teknolojiyi ilerletmiş ve bu doğrultuda birçok icat boy göstermiş ve göstermeye devam etmektedir.

Elektrik kullanım alanı yaygın olduğu kadar kontrollü ve doğru kullanım açısından oluşan en ufak bir hasar gibi bir durumda doğru şekillerde tamiri ve onarımı yapılmalıdır. Buna bağlı tesisat yani elektrik tesisatı v bakımı le onarımı alanında sayısız firma boy göstererek bulunmakla beraber akıllarda bir soru oluşmuş ve en doğru kaliteli hizmeti sunan yerlerden hizmet alınmak istenmiştir.

Kaliteli hizmetimiz ile Antalya Muratpaşa Kaya Elektrik adı altında isteklere ve ihtiyaçlara cevap vermeye devam ediyoruz. Kolaylıkla alınabilecek olan hizmetimizi oluştururken daha iyi hizmeti nasıl sunacağımız yönünde hareket ederken müşterilerimizin isteklerine de doğru cevap vereme adına gereken özen ile önemi sunuyoruz.

Elektrik sistemlerinin onarımında uzman şekillerde uygulama ve sistem içerisinde hakim olarak bina yapısına uygun şekillerde onarım yaparak yapıları korurken oluşan hasarın en iyi şekilde onarımı adına gereken hassasiyeti oluşturuyoruz.

Kurumumuz bulunduğumuz yörede uzun yıllardır hizmet vermeye devam ederken elektrik sistemi ve tesisat sistemine bağlı satış noktası olarak işçilik yönünden gereken özen ile oluşturduğumuz içerikle müşterilerimize her daim hitap etmeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR