• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaya İnşaat Dekorasyon

Adres :

Mimar Sinan Mahallesi Adalet Çıkmaz Sokak No: 6 Silivri İstanbul İstanbul » Silivri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mevlüt Kaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ar_mutlu36@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 438 19 65
Kaya İnşaat Dekorasyon firması olarak İstanbul-Silivri'de yapı dekorasyon işi yapmaktayız.
Yapı dekorasyon sektörü sürekli olarak müşteri ile iç içe olabilmeyi, sürekli olarak müşterilerden haberdar olmayı gerektiren bir sektördür bu sektörde bugüne kadar göstermiş olduğumuz başarıları tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde yürütmekte olduğumuz çalışmalara bağlayabiliriz. Ayrıca yapı dekorasyon sektöründe yıllardan beri hizmet vermenin de firmamıza çok büyük bir katkısı vardır. Sahip olduğumuz deneyim sayesinde sektörü daha yakından takip edebilme ve oluşabilecek yenilikleri, ihtiyaçları daha önceden kestirebilme imkanlarına Kaya İnşaat Dekorasyon firması olarak sahibiz.
Kaya İnşaat Dekorasyon firmamız sektörün öncü firmalarının başında geldiği için sektöre gelecek yenilikleri ilk olarak biz getirmekteyiz. Bu sektörde hizmet veren firmalardan farklı olarak sürekli teknolojinin gelişim sürecini yakından izlemekte ve bu sürecin sektörümüzü nasıl etkilediği hakkında gerekli notları almaktayız. Bu sayede gelişen teknolojinin insan hayatına sağladıkları kolaylıkları direkt olarak müşterilerimiz ile buluşturabilmekte ve sunmuş olduğumuz yapı dekorasyon hizmetinin kalitesini artırabilmekteyiz. Böylelikle müşterilerimiz sürekli olarak onlara sunmuş olduğumuz hizmetten memnun kalmakta ve bizi tercih etmeye devam etmektedirler.
Kaya İnşaat Dekorasyon firması olarak misyonumuz sürekli olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmeti en uygun yollardan sunabilmektir. Sunmuş olduğumuz hizmetin ekonomiklik boyutuna oldukça büyük bir önem vermekteyiz. Bu durumun sebebi ise yapı dekorasyon hizmetinden toplumun her kesiminden bireyin faydalanabilmesini sağlamaktır. Ayrıca tüm teknolojik gelişimleri de yakinen takip etmemiz sayesinde müşterilerimize İstanbul şehrinde dekorasyon alanında en kaliteli hizmeti sağlamayı hedeflemekteyiz ve bu hedefi başarı ile yerine getirebilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR