• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kayseri Harita Mühendislik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yusuf Turgut

  • firma instagram

Kayseri Harita Mühendislik firmamız birmilyonnokta.com üyesi olarak Kayseri Kocasinan’da çalışmalarına devam etmekte, uzun yıllardır kalitenin, güvenin ve uygun fiyatın adresi olmaktadır. Büro olarak yaşam alanlarının planlanmasında ve kullanılmasında müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Bunun için çizim, ölçüm, belgelendirme gibi çeşitli faaliyetler yapıyor, yasaların izin verdiği ölçüde müşterilerimizin hak kaybı yaşamamalarını sağlıyoruz.

Kayseri hizmet sektörünün liderlerinden birisi olarak yola çıktığımız ilk günden bu yana daima koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyor, profesyonel iş anlayışımızla talepleri karşılıyoruz. Her birisi harita, mühendislik, kadastro gibi alanlarda eğitimlerini tamamlamış, deneyim sahibi, kendini sürekli geliştirmeye devam eden, güler yüzlü hizmeti şiar edinen bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman kadromuz dinamik yapısıyla kendini sürekli geliştirmekte, en son yeniliklerin en kısa kısa sürede mühendislik büromuzda hayat bulmasını sağlamaktadırlar.

Bizler bölgemizde harita mühendisliğe dair her ihtiyaca karşılık verebilmeyi hedefliyoruz. Bunun için de çok geniş bir hizmet yelpazesiyle öne çıkıyoruz. Tevhid, ifraz, yola terk, yoldan ihdas, parselasyon, imar uygulamaları, harita T.U.S., vaziyet-bağımsız bölüm planı, sınırlandırma haritaları, halihazır harita yapımı, plankote-kübaj hesabı yapıyoruz. Yine şeritvari harita, kamulaştırma haritaları, zemin tespit tutanağı, yer gösterme, sınırlandırma haritaları ve daha fazlasını gerçekleştirebiliyoruz. Söz verdiğimiz işi söz verdiğimiz zamanda, en yükse kalitede yapıyoruz. Gerek saha çalışmalarımız gerekse bunların belgelendirilmesi hususunda özveriyle çalışıyoruz, kaliteli, hızlı ve uygun fiyatın adresi oluyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR