• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kayseri Uzman Dizel

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Yılmaz

Firmamız; Kayseri oto servis ve tamirhane sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanımız her marka ve her model aracınızın yakıt sistemi sorunlarına doğru teşhisi koyarak en doğru onarım ve bakım hizmetini sunmaktır. Firma olarak sektöre atıldığımız günden bugüne kadar uluslararası kalite standartlarında hizmet verdik. Bununla birlikte siz değerli müşterilerimizin araçlarında ortaya çıkan sorunlara kesin çözüm önerileri getirerek faaliyet alanımızda lider firmalardan biri olduk. İlkeli ve etik ticari anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizin takdirini ve teveccühünü kazandık. Bugünden sonra da bu anlayışımızdan ödün vermeden sektördeki varlığımızı korumakta kararlıyız.

İş sağlığı ve güvenliği, müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı firmamızın öz değerleridir. Bu değerlerimiz doğrultusunda haftanın yedi günü hizmet vermekteyiz. Firma olarak yılların kazandırmış olduğu tecrübe ve son teknoloji cihazların yardımı ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en makul fiyatlar ile sunuyoruz.

Firma olarak modern bir alt yapıya sahibiz. Bununla birlikte çalışma ekibimiz alanında uzman teknik bir kadrodan oluşmaktadır. Tüm teknik kadromuz ile birlikte kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimiz ile aramızda oluşturduğumuz güven ve itimadı koruyarak Pazar payımızı arttırmak temel çalışma politikamızdır.

Firma olarak hedefimiz tüm araçlarınızın sorunlarına en hızlı, en kaliteli ve en ekonomik çözüm önerileri sunarak hizmet devamlılığımızı sürdürmektir. Sektördeki değişim, dönüşüm ve yeniliklerin yakından takipçisi olan firmamız; yaptığımız tüm faaliyetlerde yasal mevzuata uygun davranarak insanı ve çevreyi korumayı taahhüt eder.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR