• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kbf Mimarlık Mühendislik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kübra Karabıyık - Büşra Karabıyık - Fevzi Torun

Kbf Mimarlık Mühendislik isimli değerli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak adını daha da duyuranlar arasında. Günümüzde mimari yapılar son derece hız kazanmış ve çok hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Geçmiş zamanlarda bir ev veya herhangi bir yapı inşa edeceğimiz zaman kendi çabamız ile yapardık, fakat şuan öyle değil. Her yapıda muhakkak profesyonel bir mimar veya mühendis ışığında hareket edilir. Bir mimar tarafından çizimler yapılır ve inşa edilmeye hazır kabul edilirse inşasına başlanır.

Antalya hizmet olarak firmamız, her türlü proje çizimi, parsel ölçümü, proje uygulaması ve şantiye şefliği hizmeti vermektedir. Kurulduğu günden bu yana sayısız proje çizen ve sayısız yapı inşa eden firmamız işinde son derece tecrübeli ve deneyimlidir. Uygun fiyata tüm mimari işlerinizi yaptırabileceğiniz firmamız, şık ve temiz ofisi ile müşterilerine mütevazı bir karşılama ortamı hazırlamış bulunmaktadır.

İşinde hızlı ve disiplinli çalışan kadrosuyla dönemin ilk ve tek mühendislik bürosu olan firmamız, yedi yirmi dört hizmetinizde olmaya devam ediyor. Atılgan, üretici, çözüm odaklı çalışan ve yeniliğe, öğrenmeye açık bir çalışma grubu ile yanı başınızdayız.

Hayallerinizdeki evi tarif edin çizelim ve sonra birlikte hayata geçirelim. Bizler sizlerle varız ve sizlerle var olmaya devam edeceğiz. İletişim numaramız üzerinden bizlerle iletişime geçebileceğiniz gibi ofisimize de gelip bilgi alabilirsiniz. Kafanıza takılan her soruya cevap olmaya ve hayallerinizi gerçekleştirmeye geliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR