• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kc Motors

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ceyhun Köngeç

Bir yerden başka bir yere giderken araçlar ulaşımın hem en güzel hem de en keyifli halini sunmaktadır. Sadece temel bir ihtiyaç değil aynı zamanda bir tutkudur. KC Motors olarak alanında uzman ekibimiz ile işimizi tutku ile yapmaktayız. Sizlere uluslararası kalite standartlarında bir hizmet sunabilmek ileri teknoloji alt yapımız ile çalışmaktayız.

Bir araç sahibi olmak büyük bir sorumluluktur. Çünkü içerisinde çok çeşitli bölümlerden oluşmaktadır. En önemli parçası ise arabanın beyni olarak tanımlanan motordur. Hizmetlerimiz kapsamında aracınızın modeli ve özelliklerine uygun olacak şekilde motor kotuma hizmeti sunmaktayız. Böylelikle sizlerde güvenli ve rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hizmet anlayışımızın temelinde müşteri memnuniyeti üzerine inşa edilmiştir. Bu amaçla profesyonel bir şekilde sizlere yardımcı olabilmek için bütün ayrıntılar çok titiz bir şekilde hazırlanarak sizler ile paylaşmaktayız. Adana otomotiv sektörüne yeni bir soluk olacak firmamız bünyesinde verdiğimiz hizmetlerimizde çok zengindir. Seramik kaplama, iç ve dış detaylı temizlik ile koltuk yıkamada yer almaktadır.

Arabaların üzerindeki boyalar zaman ile aşınmakta ve çeşitli nedenlerden dolayı zarar görebilmektedir. Boya koruma hizmetimiz ile aracınızın dışını en güvenilir şekilde koruma altına alabilirsiniz. Kullanıldığımız bütün malzemelerimizin kalitesi yüksek olup araçlar için en uygun olanlar seçilmektedir.

Hizmetlerimiz ve sahip olduğumuz bakış açımız ile oldukça iddialıyız. Sizlere en kaliteli ve en ufak bir sorun yaşamadan yardımcı olabilmek için hizmetlerimiz ile buluşturmaktayız.

adana seyhan oto seramik kaplama,seyhan oto seramik kaplama,yüreğir oto seramik kaplama,adana yüreğir oto seramik kaplama,adana sarıçam oto seramik kaplama,sarıçam oto seramik kaplama,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR