• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kedii Hair ve Style

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Reşat Şentürk

  • firma instagram

Türk kadını kişisel bakımına ve güzelliğine düşkündür. Saçına, cildine önem verir. Bir kadının güzelliğini vurgulayan, doğal görünen tüm güzellik uygulamaları ustalık ister. Bu nedenle seçeceğiniz güzellik salonunun, ihtiyaçlarınıza doğru şekilde cevap verecek nitelikte hizmet vermesi büyük önem taşımaktadır.

Adana’nın Seyhan ilçesinde hizmet veren firmamız da güzellik sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi ile müşterilerinin bir numaralı tercihi olmayı başarmıştır. Seyhan güzellik merkezi sektöründe verdiğimiz hizmetin kalitesi, işinin ehli personelimiz, ürün çeşitliliğimiz ile ayrıcalıklı bir konumda bulunmaktayız. Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyor, bilgi birikimimizi büyüterek, müşterimize en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için çaba gösteriyoruz.

Bizim için mutlu müşteri her şeyin önünde gelir. Her müşterimiz bizim için özeldir. O nedenle de kişiye özel hizmet veririz. Sizi dinler, taleplerinize ve isteklerinize önem veririz. Deneyimlerimiz doğrultusunda size güzellik önerilerinde de bulunuruz. Kullandığımız her ürünümüz üst düzey kalitededir. Sadece güzelliğinize değil sağlığınıza da önem veririz.

Saç kesiminden boyaya, manikür pedikürden ağda uygulamalarına kadar her türlü kişisel bakım ve güzellik hizmetinin verildiği işletmemizde, özellikle keratin ve boncuk kaynak uygulaması, profesyonel gelin saçı ve makyajı gibi büyük özen isteyen uygulamalarda çok iddialıyız.

Müşterilerimiz bizim misafirlerimizdir. Bazen uzun saatler alabilen güzellik uygulamaları süresince müşterimizin kendilerini konforlu ve rahat hissedebilecekleri her türlü koşul ve ortamı sağlamaya büyük önem veriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR