• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kehribar Güzellik Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Buse Bozkurt

Yaşam standartlarımızın yükselmesi ile estetik bakım ve güzel görünmeye verilen önem daha da artmıştır. Bu konuda hizmet vermek için güzellik salonları açılmış yeni bir sektör olarak gelişmeye devam etmiştir. Kehribar Güzellik Salonu olarak bizlerde sizlerle bu hizmeti sunmak için var olan bir kurumuz.

Salonumuz Bartın ilinin merkezindeki şubesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye deva etmektedir. Kurulduğumuz günden geldiğimiz bu güne kadar durmaksınız çalışmalarına devam etmiş ve kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile sizlerin beğenisini kazanmış durumdayız. Bartın güzellik merkezi sektöründe vermiş olduğumuz bu kaliteli hizmetleri en son çıkan uygulamalar, araçlar ile sizlere sunmak ve kurumumuzu daha da yukarılara taşımak için çalışmaktayız.

Güzellik salonumuzda alanında uzmanlık eğitimini tamamlamış, tecrübeli çalışanlarımız ile sizlere güler yüzlü bir hizmet sunmak için hazırız. Cilt bakımı, bölgesel zayıflatma operasyonları, buz lazer operasyonları, lazer epilasyon işlemleri, dermapen, dermarooler, gibi birçok işlem kaliteli cihazlarımız ile sizlere hizmet vermektedir. En sağlıklı ürünlerin ve cihazların kullanımına dikkat ederek sizlerin sağlıklı bir hizmet alması konusunda çalışmaktayız. Her işlem sonrasında cihazlarımız dezenfekte edilmekte ve kişisel korunma daha da iyi sağlanmaktadır.

Eğer sizlerin de kişisel bakıma ihtiyacı olan bir konu var ise iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve güvenilir, kaliteli, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Kehribar Güzellik Salonu’ndan hizmet alabilirsiniz. Sizleri salonumuzda ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR