• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kenan Eriş By Kuaför ( Pendik Erkek Berberi )

Adres :

Yeni Mah. Abdülhalik Renda Caddesi 42/e İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Eriş

E-Posta Adresi :

kenaneris93@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 861 48 41

Erkek kuaförü olarak faaliyet gösteren By Kuaför birmilyonnokta.com üyesidir. Kuaför salonumuzda erkek müşterilerimizin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Saç bakım hizmetlerimizle sektörümüzde kaliteli hizmetler sunarak en ön sıralarda yer almaktayız. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir kuaför merkezi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Hijyenik bir ortamda tüm işlemlerimizi yerine getirmekteyiz. Sizlere hizmet verdiğimiz ilk günden beri daha iyi hizmetler verme gayreti içinde emin adımlarla ilerledik.

İstanbul kuaför sektöründe önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak daha nitelikli hizmetler sunmanın gayreti içinde emin adımlarla ilerliyoruz. Yenilikçi bir anlayışla hizmet verdiğimiz ilk günden beri kendimizi geliştirdik. Uzman ve deneyimli bir ekiple sizlere profesyonel hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Güler yüzlü bir hizmet anlayışıyla sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz. Saç ve sakal bakım hizmetlerine dair ihtiyaç duyduğunuz pek çok hizmeti tek bir platformda sizlere ulaştırıyoruz.

Ticari kaygıdan uzak sizlerin memnuniyeti adına bütçenize uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Hitap ettiğimiz geniş müşteri kitlesiyle verdiğimiz hizmetlerin kalitesini sizlere göstermekteyiz. Saç ve sakal bakımında en yeni işlemleri sizlerin istifadesine sunuyoruz. En yeni saç şekillendirme modelleri ve sizleri talep ettiği kesim modellerini sizlerin talepleri doğrultusunda en iyi şekilde yapıyoruz. En makul fiyatlarda en kaliteli hizmetleri sizlere sunarak sizlere en iyi alternatifi sunuyoruz. Kendinizi emanet edeceğiniz emin eller olarak sektörümüzde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR