• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kent Oto Kuaför & Periyodik Bakım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmut Öncel

Bursa otomotiv sektöründe faaliyet göstermek üzere sektöre adımızı atan firmamız; bölgemizin en çok rağbet gören oto yıkama firmalarından birisidir. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar yenilikçi ve gelişimci yapımız, müşteri memnuniyeti odaklı misyonumuz ile sektörün en önde gelen oto bakım firmalarından birisi konumundayız. Firmamız aracınızın gereken iç ve dış temizlik ve periyodik bakımını sağlayarak ilk günkü kondisyonunda teslim etmeyi temel çalışma prensibi olarak kabul etmektedir.

Firmamız; siz değerli müşterilerimize son teknoloji cihaz ve ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Müşterilerimizin talep ve beklentilerini göz önünde tutarak özel olarak formüle edilmiş oto bakım ürünlerini kullanarak aracınıza gereken bakım ve temizlik hizmetini vermekteyiz. Dolayısıyla yağ değişimi başta olmak üzere hava filtresi ve yağ filtresi değişimi, seramik kaplama, far ve jant temizliği, pasta cila uygulaması, motor yıkama vb. gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Firma olarak sektörde yılların kazandırdığı ticari bilgi, beceri ve deneyim ile aracınızın A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını en makul fiyat ve en uygun ödeme koşulları ile sağlıyoruz. Alanında tecrübeli ve işinin ehli çalışma personelimiz; siz değerli müşterilerimizi bekletmeden aracınızın iç ve dış bakımını gerçekleştirerek anahtar teslimi yapmaktadır.

Güvenilirlik, yenilikçilik, dürüstlük firmamızın temel çalışma değerleridir. Bu değerlerimiz ışığında hedefimiz modern teknolojinin imkânlarını sonuna kadar kullanarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR