• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kepez İşitme Cihazı Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Selahattin Kahya

reklam logosu
  • firma instagram

Medikal ve tıbbi cihaz sektöründe sağlıklı yarınlarınızın teminatı Kepez İşitme Cihazı Merkezi birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. Son teknoloji gelişmeleri yakından takip ederek, işitme cihazları yeniliklerine ayak uyduran firmamız, yıllardır Antalya medikal ve tıbbi cihaz alanında siz değerli halkımızın hizmetine koşmaktadır.

Günümüz dünyasının en önemli sıkıntılarından olan işitme engeli, dünya çapında yaklaşık 470 milyon insanda rastlanan önemli bir problemdir. Bu büyük rakamın yaklaşık 35 milyonu maalesef çocuklardan oluşmaktadır. Dünya Sağlık Örgütü’nün (DSÖ) açıkladığı genel verilerle ulaşılan bu rakamlar durumun vahametini ortaya koymaktadır. Halen konusunda uzman bilim insanları tarafından neden sonuç ilişkileri araştırılan bu rahatsızlık türünde en önemli unsur ‘’işitme cihazları’’ olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dünyada yeni doğan her 5 bebekten biri işitme sorunlarına sahiptir. İşitme kaybı ve bozuklukları bireylerin bütün hayatını engelleyebilmekte olup, eğitimden sanata, denge kaybından toplumsal algılama sorunlarına kadar birçok alanda hayatımızı kısıtlamaktadır. İşitme engeli üstesinden gelinmesi gereken toplumsal bir sorundur.

Küresel anlamda üretilen işitme cihazları oranı bu hastalıkla baş etmeye çalışanların sadece yüzde 10’nu karşılamaktadır. Bu oran işitme cihazlarına ulaşmanın öneminin ne kadar olmazsa olmaz olduğunu bizlere göstermektedir. Bizlerde ‘’Kepez İşitme Cihazları Merkezi’’ olarak siz değerli hastalarımıza en üstün teknolojiye sahip işitme cihazlarını en uygun fiyatlara sunmaktayız. İşitmek engelimiz olmasın parolasıyla çıktığımız bu yolda, uzman ekibimizle yönlendirmelerde bulunuyor, gerek yerli gerekse yurt dışındaki çözüm ortaklarımızdan tedarik ettiğimiz cihazlarımızla, siz değerli hastalarımızın hayatını kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR