• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kerem Esli Su Arıtma Sistemleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Özgür Civelek

reklam logosu
  • firma instagram

Evimizin ve iş yerimizden akan şehir suları, temiz olmadığı gibi aynı zamanda sağlık açısında da oldukça tehlikelidir. Su arıtma cihazları musluk sularını temizlemektedir. Bu cihaz sayesinde temiz ve sağlıklı su akıtmaktadır. Son teknoloji olan filtrasyon özellikli su arıtma cihazı suyunuzu içecek duruma getirmektedir. Suyu saf haline dönüştürdüğü gibi suyun içerisinde var olan yararlı maddeleri korumaktadır. Suyun içerisindeki mineralleri koruyarak, vücut için pek çok fayda sağlamaktadır.

Sağlıklı ve temiz suyun sahip olması gereken özellikler ise, suyun hastalık yapıcı, zararlı maddeler içermemesi gereklidir. Aynı zamanda kokusuz, tatsız ve renksiz olmalıdır. Şehir suları sağlıklı değildir fakat su arıtma cihazı ile sağlıklı hale getirilir.

Firmamız, Tokat/ Erbaa’ da kaliteli hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Amacımız, şebeke suyunu arıtarak, en pratik ve zahmetsiz olarak musluğunuzdan temiz ve sağlıklı su kullanabilme imkanı sunmaktır. Dolayısıyla şebeke suyunun klor kokusundan, kirecinden, bakteri ve virüslerden kurtulmanız için kullanmanızı tavsiye diyoruz.

Firmamızın ürünleri kullanımı kolay ve pratiktir. Su arıtma cihazımızın boyutları çok fazla yer kaplamadığından dolayı yerden tasarruf imkanı sağlamaktadır. Bununla birlikte alanında uzman teknik servis ekibimiz kurulumunuzu özen ve itina ile yapmaktadır. Firma olarak satışını yaptığımız su arıtma cihazları piyasadaki en ekonomik cihazlardır. Bu cihazları da uygun ödeme koşulları sunarak müşterilerimize vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti çalışma odaklı sistemimiz ile müşterilerimize en kaliteli ve en güvenilir ürünleri sunmaktan büyük gurur duymaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR