• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Keşif Gemisi Kreş Ve Anaokulu

Adres :

Tepebasi Mah. Lale Sok.no: 9 Samsun Bulvari Opet Benzinlik Alti Kırıkkale/merkez Kırıkkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent İstanbul

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kesifgemisi@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 621 06 77
Eğitim sektörü ülkemiz için oldukça önemlidir ve bu konuda birçok firma hizmet sunmaktadır. Ancak firmamız sunduğu kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile bu alanda en fazla tercih edilen firma olmaktadır. Kırıkkale bölgesinde bu alanda kaliteli bir hizmet sunan ve bunu uygun fiyatlar ile sunan en çok ilgi gören firma olmaktadır.
Özellikle konusunda uzman olan ve deneyimli öğretmenlerimiz ile sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmektedir. Bu konuya çok ciddi yaklaşan firmamız tüm çalışanlarımızın konusunda uzman kişiler olmasına özen göstermektedir. Eğitimli ve konusunda bilgili olan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sorunsuz olarak sunabilmektedir. Bu konuda firmamız eğitim sektöründe lider firmalardan birisi konumundadır.
Keşif Gemisi Kreş Ve Anaokulu, Anaokulu ve Gündüz Bakımevi firması olarak bilgi ve tecrübelerimizin ışığında, geçmişteki başarılarımızı örnek alarak okulumuzun daima daha ileri bir pozisyona taşımak ve çağdaş Türkiye’mizde eğitim sektöründe örnek ve kaliteli işleri ile anılan önder kuruluşlardan biri olarak varlığımızı hakkımızla sürdürmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR