• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Keskin Elektrik Güvenlik Hizmetleri

Adres :

Armağanevler Mahallesi Akdeniz Caddesi No: 159/b Ümraniye İstanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Keskin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

keskinelektrik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 368 30 28

Whatsapp 2:

0 (539) 368 30 28
Keskin Elektrik Güvenlik Hizmetleri

Başarının tesadüf ile değil çalışma ile kazanıldığını bilen, alanında uzman kadromuz her müşterinin memnuniyetini sağlayabilmek için bütün uygulamalarda oto kontrol sistemini devreye sokmaktadır.Modernçağın gereği olarak ortaya çıkmakta olan tüm denetleme sistemleri şeffaf bir şekilde firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Bu şekilde firma çalışanlarının çalışma şartlarını her zaman için en üst seviyelere taşımakta olan ekibimiz aynı zamanda üretim ve hizmet kalitesini de standartların üstüne çıkartmak için çaba göstermektedir.

Sektörde parmakla gösterilen bir firma olmanın vermiş olduğu mesuliyeti kaldırabilmek için her zaman en iyi ve en güzeli araştırmaktayız. Şu ana kadar ortaya koymuş olduğumuz pek çok hizmet ve ürünle beraber takdiri hak etmiş olsak da daha geniş ve mutlu bir müşteri topluluğu için bugünkü durumumuzu yeterli bulmamaktayız.

Bu sebeple kendimize misyon olarak en iyiyi en ekonomik şekilde ve doğru yöntemlerle müşterilerimize sunmayı belirledik.Bunu sağlarken etik ilkelerden ve ahlaki değerlerden zerre kadar taviz vermemek gerektiğinin bilincindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR