• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kılıç Oto Cam

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Kılıç

Arabaların hayatımızda çok önemli olmakla birlikte her bir parçası da çok değerlidir. Bu parçalar içerisinde oto cam ise diğer parçalara oran ile daha ön plana çıkmaktadır. Alanında uzman ve profesyonel oto cam sistemlerinin adresi Kılıç Oto Cam olarak sizlere kaliteli bir hizmet ile buluşturmaktayız.

Araçların marka ve modeli fark etmeksizin en iyi şekilde yapmaktayız. Çünkü zaman içerisinde çeşitli nedenlerden dolayı araçların camlarında kırılmalar, çatlamalar ve deformasyon meydana gelmektedir. Deneyimli ekibimizde ön ve arka cam, araba kapısı camları ile dikiz aynası camlarını detaylı bir şekilde inceledikten sonra en uygun şekilde bir plan yaptıktan sonra uygulamaktayız.

Hizmetlerimizin kapsamında yalnızca oto cam değil oto cam fitilleri takma ile yenileme hizmeti de bulunmaktadır. Araçların bir mekanik bir sistem olduğunu düşündüğümüzde sudan ve havadan etkilenmektedir. Dolayısıyla pek çok soruna da neden olabilmektedir. Eskimiş ve yıpranmış fitillerini yenileri ile değiştirerek rahat bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aracınız ile yolda karşılaştığınız çeşitli problemler ile de sizlerin yanındayız. Acil yol yardım hizmetimiz ile isterseniz şehir içinde isterseniz de şehirlerarası yolda olun mümkün olan en kısa sürede sizlere ulaşmaktayız.

Kahramanmaraş otomotiv sektöründe çok fazla seçenek bulunmaktadır. Ancak sorunsuz hizmetimiz ve prensiplerimiz ile sektöre imzamızı attık. Sizlere uluslararası kalite standartlarında bir hizmet ile buluşturmak için çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR