• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kılıçlar Traktör Edirne New Holland Bayii

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emin Kılıç

Kılıçlar traktör New Holland bayi olarak uzun senelerdir sektörde hizmet vermekteyiz. Çiftçilerimizin ihtiyaç duyduğu kaliteyi sunarak her daim yardımcı olmaktayız. İşletmemiz çeşitli traktör modellerine sahiptir. Üreticilerimizin tarlayı sürerken doğru makinayı kullanması oldukça önem taşır. Bunu bilerek sizlere geniş bir hizmet ağı sunuyoruz. Bizi her daim ziyaret edebilirsiniz.

Traktör seçiminde ihtiyacınıza göre bir makina seçmeniz belirleyici olur. Yani traktörü hangi amaçlar ve neden kullandığınızı belirlemelisiniz. Ardından da traktör üzerine kullanılacak olan ekipmanları analiz etmek gerekir. Traktörü satın alırken bu tür ayrıntıları göz önüne almak esastır. Gereksiz ekipmanlardan da uzak durmanız maliyet açısından faydalı olacaktır. İşletmemiz de tarlanın ve ürün özelliklerine göre çeşitli traktör modelleri yer almaktadır. Eğer güvenilir ve kaliteli bir hizmet ayrıcalığından faydalanmak istiyorsanız haftanın her günü hizmet veren işletmemizi ziyaret edebilirsiniz.

İşletmemiz Edirne’nin Merkez ilçesinde hizmet vermektedir. Uzun senelerdir sunduğumuz hizmetler sayesinde yöre halkı tarafından bilinen ve tercih edilen bir kurum özelliği gösteriyoruz. Sizlere sunduğumuz traktör modelleri konusunda yetkin olduğumuz gibi bu bilgileri de sizlere aktarmaktayız. Bizler her zaman çiftçinin yanında olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Geleceğimiz için çiftçimize destek olmak şarttır. Bu bilinçle yıllardır sizlerden tam not almayı başarıyoruz. Kurumsal, güvenilir ve kaliteli bir kurum arıyorsanız bizi ziyaret edebilirsiniz. Fiyatlar konusunda da sizlere yardımcı olmaktayız. Edirne traktör konusunda bilinen bir işletmeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR