• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kılınç Metal

firma adresi

Adres :

- Manisa » Turgutlu
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Samet Kılınç
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (531) 328 71 95

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Metal ürünlerinin imalatı, satışı ve montajı alanlarında faaliyet göstermekte olan firmamız Kılınç Metal, birmilyonnokta.com ailesinin bir parçasıdır. Firmamız, her zaman müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket etmektedir. Bu amaç doğrultusunda da çalışmalarımız en üst kalitede ve sağlamdır. En kaliteli ürün ve hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Müşteri odaklı hizmetlerimizden istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

Manisa ferforje ve metal dekorasyon sektöründe en kaliteli hizmetleri sunan firmamız, alanında önemli bir yer edinmiş ve tanınmıştır. En çok tercih edilen ve en çok tavsiye edilen bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Panjur sistemleri, panjur pimapen, bina giriş kapıları, garaj kapısı, çelik konstrüksiyon, çatı oluk imalatı, çelik çatı sistemleri, pencere korkuluk modelleri, balkon korkuluk modelleri, demir doğrama, prefabrik ev gibi birçok ürün ve hizmeti bizden uygun bir fiyata satın alma şansına sahipsiniz.

Firmamız, müşterilerine büyük değer vermektedir. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre en uygun ürünü imal ediyoruz. Daha sonra ise montajını yapıyoruz. Yaptığımız işler çok sağlamdır. Alanında profesyonel ve deneyim sahibi bir ekip ile çalışıyoruz. Müşteri desteğini proje sonrası da veriyoruz. Firmamız, bakım ve onarım işlemleri de yapmaktadır. Hizmet çeşitliliğimiz oldukça fazladır.

Firmamız ile iletişime geçmek için bizleri arayabilir ya da firmamıza uğrayabilirsiniz. Size bütçe dostu fiyat politikamızla en kaliteli hizmetleri sunacağız. Her zaman hizmetinizdeyiz. Siz değerli müşterilerimizi de firmamıza bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR