• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kilit Parke Bordür Çevre Düzenleme

Adres :

Sultangazi İstanbul İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dilaver Yağızoğlu

E-Posta Adresi :

sengulyagizoglu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 060 38 85

Whatsapp 2:

0 (545) 550 90 52

Whatsapp 3:

0 (532) 060 38 85

İstanbul Kilit Parke Bordür Çevre Düzenleme olarak; işimizi ciddiye alan, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve parke ve çevre düzenleme işini layığıyla yapmaya çalışan bir firmayız. Hizmet ve kalite standartları çerçevesinde kalitemizden ödün vermeden, İstanbul Sultangazi’de bulunan bayimizle siz değerli vatandaşlarımıza hizmet vermekten onur duyuyoruz. İstanbul içerisinde her türlü parke döşeme, kaldırım taşı döşeme, kilit taşı döşeme, bordür ve çevreleme işleriniz yapmaktayız. Bizlere GSM telefon numaramızdan gün içerisinde ulaşabilirsiniz.

Kilit parke döşeme, kaldırım taşı döşeme, taş duvar örme, bordür taşı örme, kaldırım taşı yapımı, altyapı işleri yapımı ve çeşitli çevre düzenleme işleriyle hizmetinizdeyiz. Aynı zamanda ikinci el ve sıfır kilit taşı ve kaldırım taşı alım satım işleriniz itinayla yapılmaktadır. Gücümüzü, müşterilerimizin memnuniyeti ve yaptığımız işlerin kalitesinden alıyoruz. İşini severek yapan güler yüzlü ve alanında tecrübeli ustalarımızla çevre düzenleme işini ek iş olarak değil, tek iş olarak yapıyoruz. Yaptığımız işi seviyor ve sevdiğimiz işi yapmanın zevkiyle sizlere çok daha iyi hizmet veriyoruz.

Alanında uzman ve deneyimli çevre düzenleme ekibi ve dinamik kadrosuyla İstanbul Kilit Parke Bordür Çevre Düzenleme, rakipleri arasından sıyrılarak zirveye yerleşen bir firma olmayı başarıyor. İstanbul Sultangazi Kilit Taşı Bordür ve Çevre Düzenleme bayimizde bizleri ziyaret edebilir, ikram edilen çayımız eşliğinde hizmetlerimizden haberdar olabilirsiniz. Siz de bir gün bayimize buyurun ve kalitemizi yakından görün.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR