• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kırıkkale Kombi Doktoru

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kamil Fidan

reklam logosu
  • firma fb

Kırıkkale tesisat bakım ve onarım denilince sektörün ilk akla gelen ismi Kırıkkale Kombi Doktoru olarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her türlü tesisat bakım ve onarım işlemlerini uzman ekibimizle beraber en kısa süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Sektördeki firmaların aksine bütün markalarda uzman, işinin ehli ustalarımızla beraber ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmeti veriyoruz. Yalnızca tesisat bakım ve onarım işlerinde değil aynı zamanda montaj, ikinci el kombi satışı, kombi alım ve satımı gibi birçok alanda sizlere hizmet sunuyoruz. Bosch, Baymak, Demirdöküm gibi birçok markanın bakım servisini üstlenerek sizlere gönül rahatlığıyla bir hizmet sunuyoruz. Yalnızca montaj, tamirat ve alım satım değil ilaçlı petek temizleme işlerinizle de itinayla ilgileniyoruz.

Yüksek kalite standartları ve uygun fiyatlarla Kırıkkale’de herkesin gönül rahatlığıyla tercih ettiği bir firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Geniş ulaşım ağımız sayesinde istediğiniz adrese geliyoruz ve sizlere aradığınız hizmeti sunuyoruz. Kırıkkale merkezdeki ofisimizde kolay ulaşımı sayesinde siz değerli müşterilerimizi ağırlıyoruz.

Fiyat seçeneklerimizde bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için farklılık sunabilmek adına kombi sektöründeki çeşitli özellikleri ile ön plana çıkan farklı ürünleri sizlere sunuyoruz. Böylece istenilen her hizmeti en verimli şekilde satın almayı mümkün kılan ürünleri siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

kırıkkale merkez alo kombi bakım servisi,kırıkkale merkez kombi bakım firması,kırıkkale merkez en yakın kombi servisi,kırıkkale merkez bosch kombi tamir servisi,kırıkkale merkez 2.el petek satışı,kırıkkale merkez demirdöküm kombi servisi,kırıkkale merkez 2.el kombi satışı,kırıkkale merkez petek temizleme işlemleri,kırıkkale merkez petek temizleme firması,kırıkkale merkez alo petek temizleme,kırıkkale merkez kombi bakım onarımı,kırıkkale merkez kombi arıza servisi,kırıkkale alo kombi bakım servisi,kırıkkale kombi bakım firması,kırıkkale en yakın kombi servisi,kırıkkale bosch kombi tamir servisi,kırıkkale 2.el petek satışı,kırıkkale demirdöküm kombi servisi,kırıkkale 2.el kombi satışı,kırıkkale petek temizleme işlemleri,kırıkkale petek temizleme firması,kırıkkale alo petek temizleme,kırıkkale kombi bakım onarımı,kırıkkale kombi arıza servisi,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR