• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kırıkkale Oto Elektrik

Adres :

Yeni San Sit A-4 Blok No 2  Kırıkkale Kırıkkale

Sektör :

Yetkili Kişi :

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

firma@birmilyonnokta.com

Whatsapp 1:

0 (532) 495 09 94

Türkiye’de maalesef her sektörde olduğu gibi korsan ve yetkisiz kişilerin insan hayatını hiçe sayarak bu önemli ve hayati değer taşıyan işin önemini bilmeden cihazlara müdahale ettiklerini kanunsuz işler yaptıklarını gördük ve bu problemlere son vermek için şuanlık onbeş adet servis ağı kurduk. Bu servislerimiz Türkiye genelinde Nakliyat ve uluslar arası transport firmalarının yoğun olduğu illerde yoğunlaşmak üzere hizmet vermeye başladı ve bu servislerimizi kontrol altına aldık , Servislerimize kazançtan önce insan hayatının değerini, iş disiplinini dürüstlüğünü ve yaptığı i,şe saygı duymayı aşıladık.

Servislerimizi oluştururken bizim kural ve kaidelerimize uygun olanları seçtik. Bize bağlı servis ağları ile birlikte hizmet vermekteyiz.

Biz bu işle ilgili herhengi bir hataya ve olasılığa imkan vermeyiz. Yaptığımız iş kanuni kurallar çerçevesinde dünya genelinde geçerli bir iştir.

Teknolojiyi en son yenilikleriyle takip etmek ,işimizde uygulamak ve öncü olmaktır. Her türlü bizi ileriye götürecek fikirlere ve öneriler açığız.

Wabco, Webasto, Eberspacher, Akü, Safkar, Takograf sektöründe Kırıkkale ve yakın illerde büyük araç uzun yol araçlarına bakım tamir ve servislik hizmetleri vermekteyiz.

Muhittin PUSMAZ

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR