• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kıvanç Sağlık Kabini

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ferit Onacak

  • firma fb

Kıvanç Sağlık Kabini olarak İstanbul medikal ve tıbbi cihaz alanında hastamızın evde sağlık ve özel bakım hizmetinin sağlanması amacıyla kurulmuştur. Alanında uzman ve deneyimli ekip kadromuzla hizmet verdiğimiz İstanbul’da haftanın her günü ve her saati evde bakım hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Hastamızın tedavi hizmetlerini, gerekli olabilecek her türlü tıbbi cihaz ve ekipmanlarla sağlayarak evde de hastamızın iyileşme sürecine katkıda bulunuyoruz.

Müşterilerimizin sağlığı, bizim için her şeyden önce gelmektedir. İşte bu nedenle firmamızın prensip haline getirdiği güven ve kaliteli hizmet çerçevesinde sağlık hizmetleri sunuyoruz. Hastanın değerlendirmesi yapıldıktan sonra, evde bakım süreci, deneyimli doktorlarımızın değerlendirmesi sonucunda deneyimli kadromuzdan seçilen personelimizle gerçekleşmektedir. Doktorlarımız ve hemşirelerimiz yanında hasta güven içinde sorulara yanıt verebilmeli ve kendini rahat hissedebilmelidir. Tedavi sürecinin her anında hastamızın yanında olarak, yakın takibini üstlenmekte ve gerekli olan bütün tetkiklerin yapılması, tıbbi cihazların kullanımı anlamında hastamıza üstün kalitede sağlık hizmeti sunmaktayız. Biz, hizmetlerimizle hastaya güven vermeyi ve hastanın sorularını özenle cevaplayabilmeyi, tedavi sürecini olabildiğince iyi bir şekilde geçirmesini hedefliyoruz.

Hastamızın ilk müdahalesi yapıldıktan sonraki tedavi sürecinde, uzman doktorlarımızla ve hemşirelerimizle sağladığımız hizmet sayesinde hastanın, evinde olmak üzere rahat ve konforlu bir iyileşme süreci geçirmesi için üstün hizmet standartlarında çalışıyoruz. Hataya yer vermeyen sağlık sektöründe, insan ilişkilerine duyarlı ve deneyimli ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar