• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kızgın Elektrik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Abdullah Kızgın

reklam logosu
  • firma fb

Kızgın Elektrik firması olarak İstanbul Bağcılar’da hizmet veriyor, benzersiz çözümlerle müşterilerimizin ilk tercihi oluyoruz. Yılların bilgi birikimi ve donanımını yenilikçi çözümlerimiz ve çağdaş uygulamalarımızla birleştirerek İstanbul elektrik elektronik sektöründe kaliteden ödün vermeyenlerin tercihi oluyoruz.

Firma olarak yıllardır yüzlerce projeye imza attık. En zorlu projelerin kolaylıkla üstesinden geldik. Kendimizi sürekli geliştirerek güncel tutmayı başardık ve sektörümüzdeki en yeni uygulamaları her şeyin en iyisine layık olan müşterilerimizle birleştirdik. Hizmet yelpazemizi her geçen gün daha da genişleterek her tarza uygun, her ihtiyaca çözüm olan sonuçlar ortaya çıkardır.

Kızgın Elektrik olarak önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti, kadromuzun uzmanlığı, uygulamalarımızın modernliği, uygun fiyat ayrıcalığı, dürüstlük ve güvendir. Bu doğrultuda müşterilerimizin talepleri her şeyin üstündedir. Çözümlerimizin onların ihtiyaçlarını ortadan kaldırması hassasiyetimizdir. Aynı şekilde kaliteli uygulamalar yapabilmek için kadromuzun donanımlı olmasına, işinde özverili olmasına ve yeniliklerin takipçisi olmasına büyük önem veriyoruz. En modern cihazlar ve ekipmanları kullanıyor, daha iyi sonuçlar almak için çalışıyoruz.

Hizmetlerimizin her aşamasında şeffaflık önceliğimizdir. Bu doğrultuda müşterilerimize güven vermek adına etik değerlerden ödün vermiyoruz. Onların sağlıklarını her şeyin üzerinde tutarak uzun soluklu çözümler üretiyoruz. Bağcılar termosifon satışı, ses ve görüntü sistemleri, yangın sistemleri, avize çeşitleri, led aydınlatma sistemleri, kamera güvenlik sistemleri ve daha onlarca farklı hizmeti firmamız bünyesinde bulabilirsiniz. Anahtar teslim proje aydınlatma sistemleri hayata geçiriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR