• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Klinik Motosiklet

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hasan Bozan

reklam logosu
  • firma fb

Günümüz dünyasında bir noktadan bir diğerine ulaşmak adına birtakım araçlar kullanmaktayız. Araba ve motosiklet gibi araçlar ulaşacağımız noktaya hızlıca ulaşmamızı sağlamaktadırlar. Fakat motosikletler bazen beklenmedik arızalar verebilmekte ve işlevlerini kaybedebilmektedirler. Motosikletleriniz arıza verdiklerinde onların dilinden anlayacak motosiklet doktorlarına ihtiyaçları olacaktır.

Klinik Motosiklet olarak yılların getirdiği deneyim ve birikim ile motosiklet tamir, motosiklet bakımı ve motosiklet yedek parça ve aksesuar hizmetleri vererek motosikletinize adeta doktor olmaktayız. Talihsiz kazalarınızda daima yanınızda olarak aracınıza gerekli müdahaleyi hassasiyetle gerçekleştiriyoruz. Motosikletiniz arıza yapıp sizi yolda bıraktığı zaman aracımızla en kısa zamanda yanınızda olup motosikletinizi alıp tamirhanemize nakletmekteyiz. Eğer motosikletinizin arızası veya hasarı kaza veya arıza yerinde halledilebilecek derecede ise hemen tamir işlemi gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyetini üstte tutan bir firma olarak hiçbir kaza ve arıza durumunun sizi zor duruma sokup hayatınızı aksatmasına izin vermemekteyiz.

İşimizin gerektirdiği ciddiyetin ve titizliğin farkında olarak Mardin Oto Servis ve Tamirhane sektöründe hizmet vermekten dolayı çok memnunuz.

Kuruluşumuz her türden insana motosiklet sevgisini aşılamayı borç bilerek işini severek yapmaktadır. Bizim gibi işini personellerimiz de iki teker sevdalısıdırlar. Alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız teknik deneyim bakımından servis ustasıdırlar.

Klinik Motosiklet ailesi olarak Avrupa standartlarında Motosikletler üreten Falcon ve sektörün devlerinden olan Mondial firmalarının bayileri olmaktan gurur duyuyoruz. Profesyonel hizmeti ustaca işçiliğimizle birleştirerek iki tekerli yol arkadaşlarınıza doktorluk yapmayı hep sürdüreceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR