• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kobra Askeri Malzeme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ergün Sürücü

Kobra Askeri Malzeme olarak Bursa Osmangazi’de faaliyet gösteriyor, uzun yıllara dayanan bilgi, birikim ve tecrübemizi her geçen gün daha ileriye taşıyoruz. Kurucu ilkelerimiz eşliğinde toplu olarak büyük değer verdiğimiz askerliğe dair gerekli bütün kıyafet, aksesuar ve diğer ekipmanları ihtiyaç sahipleriyle buluşturuyoruz. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana bölgemizin en çok tercih edilen askeri malzeme mağazası haline gelsek de başarılarımızı ve bulunduğumuz noktayı kesinlikle yeterli görmeyerek hep daha ileriyi, hep daha iyiyi hedefliyoruz. Çalışmalarımıza aralıksız devam ettiğimiz alanda kendimizi geliştirmekten çekinmiyoruz.

Bursa giyim sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak geniş ürün yelpazemizle her zevke ve ihtiyaca uygun seçenekler bulunduruyoruz. Müşteri memnuniyetini %100 oranında tutmak için müşterilerimizin değişen ve gelişen ihtiyaçlarına en hızlı biçimde karşılık vermeye çalışıyoruz. İhtiyaçların neler olduğunu ve neler olabileceğiniz tasarlayarak stoklarımızı ona göre genişletiyoruz. Sektördeki gelişmeleri, yenilikleri yakından takip ediyor, en yeni ürün gruplarını ihtiyaç sahiplerinin mağazamızda bulabilmelerine olanak sağlıyoruz.

Firma olarak her biri alanında deneyimli, tecrübeli, uzman, gelişime açık bir kadroyla çalışıyoruz. Bütün personellerimiz işlerini büyük bir özveri ve heyecanla yapmakta, kendileri geliştirmekten hiçbir zaman imtina etmemekte ve güvenin adresi olmayı sürdürmektedirler. Askeri isimlik satışı, askeri malzeme satışı, asker fanilaları satışı, askeri malzeme satışı, cepli atlet satışı, asker sırt çantası satışı ve daha fazlası en uygun fiyata mağazamızda yapılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR