• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koç Teknik Isıtma Soğutma Sistemleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Koç

Koç Teknik Isıtma Soğutma Sistemleri olarak Bursa Nilüfer’de faaliyet gösteren firmamız, geniş hizmet yelpazesi ve profesyonel uygulamalarıyla alanında fark yaratıyor. Yılların deneyimi ve tecrübesini işlerine yansıtan işletmemiz, güvenilir uygulamalarıyla bölgenin en çok tercih edilen servisi konumunda bulunuyor.

Firma olarak teknik servis ihtiyacının olduğu her alanda destek sağlıyoruz. Her biri alanında yetişmiş, tecrübeli ekibimiz sayesinde kusursuz çözümler üretiyor, müşterilerimizin yaşam konforunu arttırıyoruz. Bursa teknik servis sektörünün lider firması olarak başarılı hizmetlerimize her geçen gün daha fazlasını ekliyoruz.

Koç Teknik Isıtma Soğutma Sistemleri olarak kurulduğumu günden bu yana önceliğimiz müşteri memnuniyeti, kaliteli kadro, kaliteli hizmet, çağdaş çözümler, doğruluk, dürüstlük ve uygun fiyat olmuştur. Bu değerlerimizden ödün vermeksizin yolumuza devam ediyoruz.

Kombi, teknik servis, klima gaz dolum işlemleri, kombi arıza giderme hizmeti, elektronik tamir servisi, kombi arıza giderme servisi, beyaz eşya tamir servisi, uydu kurulum merkezi, uydu sistemleri, kurutma makinası tamiri, klima montaj servisi hizmetlerini firmamızda bulabilirsiniz. Ayrıca ankastre ocak kurulumu, küçük ev aletleri tamiri, elektronik tamir servisi, petek temizliği, ilaçlı petek temizleme hizmeti ve daha fazlasını servimiz sayesinde yaşam alanlarınıza dahil edebilirsiniz.

Her türlü tesisat ve elektronik ürününüze dair montaj, kurulum, bakım, onarım hizmetini uzman personellerimiz sayesinde yapabiliyoruz. Bütün hizmetlerimizde bölgenin en uygun fiyatlı çözümlerini alacağınızın garantisini veriyoruz. Kaliteden ödün vermeksizin ekonomik çözümler üretiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR