444 24 98
  1. Hizmet
  2. Kocaeli
  3. Kocabay İletişim

Kocabay İletişim İletişim Bilgileri

Kocabay İletişim

Kocabay İletişim olarak Kocaeli-Gebze de hizmet vermekte olup turkcell yetkili bayi, turkcell iletişim bayi vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.  Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.    Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.   Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.   Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.    Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Adres Adres Sultan Orhan Mahallesi Orhangazi Caddesi No: 25/a Aykanlar Apt Gebze / Kocaeli
Telefon 1 Telefon 0 (262) 643 41 03
Yetkili Yetkili Muhammet Kocabay
Sektör Web Adresi
Lokasyon Lokasyon Kocaeli » Gebze
Sultan Orhan Mahallesi Orhangazi Caddesi No: 25/a Aykanlar Apt Gebze / Kocaeli

Kocabay İletişim Firması Hakkında

Kocabay İletişim olarak Kocaeli-Gebze de hizmet vermekte olup turkcell yetkili bayi, turkcell iletişim bayi vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

 Kocabay İletişim FİRMA GÖRSELLERİ

Kocabay İletişim
Kocabay İletişim
Kocabay İletişim
Kocabay İletişim

 Kocabay İletişim FİRMA ETİKETLERİ

gebze sultan orhan turkcell iletişim

gebze sultan orhan turkcell bayi

kocaeli gebze en yakın turkcell

kocaeli gebze turkcell hat satışı

kocaeli gebze fatura ödeme merkezi

kocaeli gebze turkcell tl yükleme

kocaeli gebze turkcell fatura ödeme

kocaeli gebze turkcell iletişim

kocaeli gebze turkcell bayi

gebze en yakın turkcell

gebze turkcell hat satışı

gebze fatura ödeme merkezi

gebze turkcell tl yükleme

gebze turkcell fatura ödeme

gebze turkcell iletişim

gebze turkcell bayi

gebze sultan orhan turkcell fatura ödeme

gebze sultan orhan turkcell tl yükleme

gebze sultan orhan fatura ödeme merkezi

gebze sultan orhan turkcell hat satışı

gebze sultan orhan en yakın turkcell


Devamını Göster