• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koçak Giyim

Sektör :

Yetkili Kişi :

Saliha Koçak
Koçak Giyim firması olarak sektörel anlamda sunmuş olduğumuz imkanlar müşterilerimiz için en yüksek kaliteyi oluşturmaktadır. Tekstil-Giyim kolunda kurulmuş olan firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde kaliteyi elde etmeyi başarmış ve değişmez bir hale getirerek eksiksiz kentinin müşterilerine sunmayı bir borç bilmiştir.
Bu borç hissiyatı karşısında müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı sürekli bir şekilde en doğru biçimde göstererek güven ve beğeni kazanıyoruz. Her müşterimizin firmamıza göstermiş olduğu ilgidaha üst noktaya ulaşarak kentin en önemli işletmelerinden biri olmayı başarıyoruz.
Vizyonel anlamda göstermiş olduğumuz çaba Tekstil-Giyim sektörünün ne kadar ilerleyebileceğini ve gelişebileceğini olduğunu ortaya koymaktadır. Geçmişten günümüze kentimizde görülen girişimler ve yapılan yanlış işletme faaliyetleri sonrasında kentimize bu denli profesyonel bir işletme kazandırarak hem kendi halkımız gözünde hem de yabancıların gözünde işletmenizin ve kentimizin kalitesini arttırıyoruz. Kentimizi ziyaret eden insanların vazgeçilmez bir şekilde tercih ettiği işletmemiz,bölgemizde ve hatta Türkiye genelinde bir marka olmayı başarmıştır.
MERAM ŞUBE :Toprak Sarnıç Mahallesi ikiçay Arası Caddesi No:2/A Lale Bahçe Yolu Konak Ekmek Yanı Meram / Konya
SELÇUKLU ŞUBE : Bedir Mahallesi Sarıer Caddesi No: 5/C Konya / Selçuklu

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR