• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koçoğlu Oto Kurtarma

Adres :

- Kırıkkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Koçoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (551) 134 61 40

Whatsapp 2:

0 (533) 617 00 71

Koçoğlu Oto Kurtarma bir birmilyonnokta.com üyesidir. Yollarda ve özellikle trafik esnasında istenmeyen durum ve kazalar her vatandaşımızın başına gelebilir. İşletmemiz olarak bizim gayemiz ise Kırıkkale yol yardım sektöründe faaliyet gösterdiğimiz müddetçe yardım edebildiğimiz kadar vatandaşımıza yardım edebilmektir.

Kazalar veya tatsız durumlar her zaman tek başınıza halledilebilecek kadar ufak veya hemen yedekli bir şekilde düzeltilebilecek şekilde olmuyor. Bazen yolda tek başınıza mahsur kalırsınız, bazen arabanızın motorunda sorun çıkar ve ilerlemez. İşte bu gibi durumlarda her daim size hizmet verebilmek adına biz devreye giriyoruz. Siz müşterilerimizi zorlu durumlardan kurtarıp güvenli bir ortama ulaştırabilmek bizim en önceliklerimiz arasında en üst sırada gelmektedir. Siz müşterilerimizin güvence altında olduğunu bize olağanca destek ve işimizi daha da büyük tutkuyla yapmamıza sebebiyet vermektedir. Siz müşterilerimizden aldığım her olumlu geri dönüş ve güvenli bir şekilde sorununuzun çözüldüğü haberini almak işimize verdiğimiz bütün emeğin son damlasına kadar hakkedildiğini bize yansıtmaktadır. Sizlerden aldığımız her olumlu geri dönüşle işletmemiz daha yükselmekte ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla gelişmektedir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi siz müşterilerimize gereken yardımları sağlayıp güvenliğinizi sağlayabilmek bizi işimizi her gün daha da büyük bir tutkuyla yapmaya iten en büyük etkendir. Onun üstüne sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşler de eklenince, elimizde işletmemizle gurur duymaktan başka yapılacak bir şey kalmıyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR