• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kökenler Isı Doğalgaz ve Kalorifer Tesisatı

Adres :

Merkez Mahallesi Refik Cesur Bulvarı No: 768/b Osmaniye » Düziçi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent Köken - Recep Altuntaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

recepaltun@msn.com

Whatsapp 1:

0 (533) 738 19 79

Whatsapp 2:

0 (532) 626 98 27

Havalandırma sistemleri, soğutma sistemleri ve ısıtma sistemleri teknolojinin son imkanlarını kullanarak insan hayatında büyük değişiklikler yapmakta, çok daha konforlu ve steril bir yaşam alanı fırsatı tanımaktadır. Onlarca markanın etkin olduğu bu alanda yere ve zamana göre doğru ürün tercihi, doğru marka ile iş birliği yapma her zaman daha iyi verim almayı sağlayacaktır. Bunlar arasında daha modernini kullanmak yakıt tasarrufu, faturadan tasarruf, kullanım ömrü gibi pek çok artıyı da beraberinde getireceği için hassasiyetle seçilmeli, en doğru üründen yana tercih kullanılmalıdır. Elbette kullanıcıların bütün bunlara hâkim olması söz konusu olamaz. Bu yüzden de güvenilir, profesyonel bir firma ile iş birliği yapmak bahsettiğimiz bütün avantajları sizlere sağlayacaktır.

Osmaniye Düziçi’nde uzun yıllardır faaliyet gösteren Kökenler Isı Doğalgaz ve Kalorifer Tesisatı firmamız kalorifer, kombi, klima gibi bütün sistemlere hâkim ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Dünyanın ve ülkemizin en çok tercih edilen markalarıyla iş birliği yapıyor, bu markaların en yeni ve en fazla rağbet gören modellerini stoklarımıza taşıyoruz. Bu sayede satışını yaptığımız bütün ürünlerimizden yüksek randıman alınabilmesini sağlıyor, üst düzey verimliliğimiz sayesinde kalitenin ve güvenin adresi konumunda bulunuyoruz.

Osmaniye tesisat ve bakım onarım sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak satış, montaj, bakım, onarım, parça temini gibi bütün gereksinimlere karşılık veriyor, en kaliteli ürünleri ve işçiliği sizlerle buluşturuyoruz.

mail 1: recep@kokenlerisi.com

mail 2: bulent@kokenlerisi.com

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR